dr n. med. Tomasz Bojarowski

Chirurg onkolog

Nie wiem,jak byśmy przetrwali okres od momentu stwierdzenia raka u mojej mamy do czasu operacji,gdyby nie ten lekarz.Potrafił kilkoma słowami uspokoić nie tylko samą chorą,ale całą moją rodzinę.Później,w szpitalu,mimo,że nie był prowadzącym mamy,traktował ją jakby była jedyną pacjentką na oddziale.A kiedy mama przyjechała po odbiór wyników,po operacji którą przeprowadzał inny lekarz,poświęcił mamie naprawdę dużo czasu,mimo,że nie była umówiona na wizytę.Wszystko cierpliwie wytłumaczył,uspokoił,ale był szczery i bezpośredni.Moim zdaniem-właściwa osoba na właściwym miejscu.Całą moja rodzina jest Panu bardzo wdzięczna,Panie Doktorze, za Pana podejście,kompetencję,bezinteresowność i zaangażowanie!Dziękujemy! Mama była operowana 4 stycznia 2011 w ...

Mama była operowana 4 stycznia 2011 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy.Stwierdzono:adenocarcinoma endometrii G2.

nie polecam tego lekarza. Jest gruboskórny i zadufany w sobie. Tak jak poprzedniczka ja płakałam nie z bólu ale dlatego jak mnie potraktował, bardzo przedmiotowo, komentował w bardzo nietaktowny sposob moj wyglad, dr Malinowski pracujący rowniez w tym szpitalu jest o wiele lepszy

Bardzo polecam tego lekarza! Jak i cały personel oddziału onkologii w Legnicy:)

Bardzo polecam tego lekarza!
Jak i cały personel oddziału onkologii w Legnicy:)

Pan doktor w czasie wizyty wykazał się brakiem wyczucia w stosunku do ciężko chorego pacjenta - szczególnie brakiem taktowności - oraz bardzo! dużą niedelikatnością w rozmowie z pacjentem. Pacjenci to ludzie, którzy potrzebują pomocy, a często cierpią w samotności. Jeśli przychodzą sami do lekarza bez czyjejś pomocy, to wierzą, że specjalista pod tytułem np. dr nauk medycznych okaże się poważnym, odpowiedzialnym człowiekiem. Kto to czyta, pewnie kiedyś potrzebował pomocy.. Pan doktor w ciągu kilku minut wystawił diagnozę w sposób gruboskórny, nie przeprowadzając dodatkowych badań. Pacjent po spotkaniu płakał nie z powodu tego co usłyszał - ale z powodu tego, jak go potraktowano. NIE POLECAM NIKOMU DOKTORA TOMASZA BOJAROWSKIEGO - z czystego serca. Pozdrawiam

Pan doktor traktuje pacjenta jak przedmiot.

Pan doktor traktuje pacjenta jak przedmiot.

jest bardzo dobrym lekarzem , ceni dobro pacjentów a nie kwestie finansowe jak to wielu lekarzy robi . Zawsze ma czas dla chorego i tyle poświęca uwagi na chorobę ile ta od niego wymaga . Jest dokładnym , sumiennym i mądrym człowiekiem a przez to rewelacyjnym lekarzem. Katarzyna

Katarzyna

Jest znakomitym Fachowcem w swojej dziedzinie.Jestem bardzo zadowolona z zabiegu.dziękuję. Górska Józefa

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr2 w Legnicy VI LO dziękuje panu dr Tadeuszowi Bojarowskiemu za przeprowadzenie w naszej szkole wykładu z "Biologii nowotworu". Wykład został przeprowadzony w ramach udziału naszej szkoły w konkursie "Mam haka na raka". W wykładzie uczestniczyło ok.200 uczniów naszej szkoły, wykład cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży.

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr2 w Legnicy VI LO

Wyjątkowy lekarz, z całego serca polecam - Longina Gaszyńska

Wyjątkowy lekarz, z całego serca polecam - Longina Gaszyńska

Pan doktor nie ma czasu dla pacjentów.Przyjmuje ich szybko,hurtowo, poświęcając im mało czasu ( w ciągu 5 minut przyjąl 3 osoby) mało tłumacząc.