lekarz Tomasz Bula

Nigdy nikomu nie polecę tego lekarza. Wręcz przestrzegam przed nim. Jego działania doprowadziły mnie do zaawansowanego stadium nowotworu. U niego liczy się tylko kasa. Jeżeli jesteście jego pacjentkami, to każdą jego diagnozę konsultujcie z innym specjalistą. Oczywiście jest bardzo miły i uprzejmy i to zaślepia. Wydaje się, że trafiłyście na najlepszego lekarza na świecie. Nic bardziej mylnego.

Nigdy nikomu nie polecę tego lekarza.
Wręcz przestrzegam przed nim.
Jego działania doprowadziły mnie do zaawansowanego stadium nowotworu.
U niego liczy się tylko kasa.
Oczywiście jest bardzo miły i uprzejmy i to zaślepia.
Wydaje się, że trafiłyście na najlepszego lekarza na świecie.
Nic bardziej mylnego.

Pan doktor jest nie tylko znakomitym fachowcem i lekarzem z powołania, ale także i bardzo bardzo dobrym człowiekiem. Dyskretny, delikatny i nad wyraz dokładny, badanie przeprowadzone w taki sposób, że nie wiadomo jak i kiedy, a już po wszystkim. Z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie - to najlepszy lekarz, na jakiego miałam szczęście trafić !!!

W mojej opinii lekarz bardzo dobry i kompetentny. Nie mam żadnych zastrzeżeń jako pacjentka już od kilku lat. Zawsze spokojny, uprzejmy. Czuję się zawsze traktowana z szacunkiem. Zdecydowanie polecam lekarza.

Wspaniały doktor! Z czystym sumieniem polecam każdej kobiecie!!! Specjalista w swoim fachu! Do tego bardzo uprzejmy , wizyta w gabinecie genekologicznym to juz nie problem . Pan doktor posiada bardzo duzo wiedzę oraz ma bardzo duże doświadczenie!!! Jeszcze raz kobitki wam polecam Doktora Bule!!!

Podejście doktora mało profesjonalne. Spoufala się będąc przy tym grzecznym i taktownym. Zakładałam u pana doktora spiralę. Koszt nie mały 500 zł . Po 1 roku okazało się że jest do wymiany. Nie byłam zabezpieczona. Zero gwarancji!!! Inny już lekarz wyjmujący spiralę załamał się jej tandetą. Przepisał receptę na oryginalną Nova T CU 380 AG. Sama kupuję i wiem co lekarz mi założy. Później na forach są opisywane przypadki ciąż. Podejrzewam że tych z indyjskich podróbek. Teraz za założenie zapłacę 200 zł plus koszt oryginalnej wkładki.

Pan Doktor w trakcie badania USG wykrył torbiele w obu piersiach. W bardzo przystępny sposób wytłumaczył i uspokoił mnie, że zaobserwowane zmiany nie wymagają interwencji chirurgicznej. Rzeczywiście, po półtorej roku nie było po nich śladu. Wspaniały Specjalista i Człowiek o niezwykle wysokiej kulturze osobistej. Zdecydowanie wszystkim kobietom polecam Pana Doktora.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Charakteryzuje się doskonałym podejściem do pacjentki. Wizyta jest bezstresowa, zapomina się, że to gabinet ginekologiczny. Pan Doktor jest profesjonalistą i mam do Niego pełne zaufanie. Gorąco Polecam Pana Doktora!!!

lekarz bardzo uprzejmy, kompetentny, poświecajacy pacjentce wiele czasu i uwagi. Jednak po 10 latach juz nie polecam. Robi zbedne zabiegi....a gdy są komplikacje to kasuje jak za zwykła wizyte i coraz wiecej idzie na ilosc. jakosc usług bardzo spadła.

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak sympatycznego lekarza! Poza tym jest uważny, kompetentny, dokładny, doskonale stawia diagnozę. Tłumacząc, rozwiewa wszystkie wątpliwości. Poświęca pacjentce tyle czasu, ile trzeba, a nawet więcej, aby mogła czuć się podmiotowo. Żałuję jedynie tego, że wcześniej nie trafiłam do Pana Doktora!

Dostałam kontakt do pana doktora od koleżanki. Specjalnie do niego jeżdżę ok 150KM w jedną stronę jestem mega zadowolona. Wczesniej też chodziłam prywatnie ale bez porównania. Lekarz rzeczowy, konkretny a przy tym miły, uśmiechnięty i pomocny poswięca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Jestem po operacji piersi super fachura śladu nie ma i strachu po guzie też brak. Opieka lekarska i personelu medycznego na sali operacyjnej i potem na wysokim poziomie, wszyscy mili, uczynni i opiekuńczy. Poleciłam go szwagierce i również jest zadowolona. Szkoda że w ciąży go nie znałam :((