lekarz Tomasz Bula

Naprawdę polecam w 100 % , nigdy nie trafiłam na tak miłego i kompetentnego lekarza . Zspełnił moje oczekiwania , poświęcił mi odpowiednio dużo czasu i wszystko wyjaśnił . Z czystym sumieniem polecam każdej kobiecie !;)

Zdecydowanie polecam, miły kompetentny , zupełnie jak nie ginekolog :) aż wizyty stały się przyjemniejsze.

nie polecam, mało wiarygodny i liczy sie tylko pacjent prywatny

nie polecam, mało wiarygodny i liczy sie tylko pacjent prywatny

Pan dOKTROR JEST INTERESOWNY I NASTAWIONY TYLKO NA KASĘ. NIE JEST ZAINTERESOWABY PACJENTAMI.

WSPANIAŁY LEKARZ POLECAM GO KAŻDEJ KOBIECIE ..........

WSPANIAŁY LEKARZ POLECAM GO KAŻDEJ KOBIECIE ..........

Polecam. Jestem bardzo zadowolona zarówno z kompetencji jak i podejścia do pacjenta.

goraco polecam, pan doktor jest bardzo sympatyczny, dobry kontakt z pacjentem, potrafi rozluznic atmosfere rozmowa. z checia polecilabym go innym

Tomasz jest bardzo dobrym lekarzem uratował moją córeczkę jestem mu za to OGROMNIE WDZIĘCZNA!

Pan doktor jest bardzo miły,ale nie wydaje mi sie zeby byl kompetentny,poniewaz przeprowadza niepotrzebne zabiegi,no coz za taka kase!!!!!!!!!!!!!!1

jeżeli masz zagrożoną ciąże NIE POLECAM!! wiedząc że jestem po poronieniu 1 ciąży wsadził mi największy wziernik co doprowadziło mnie do ogromnego bulu i spowodowało natychmiastowe obfite krwawienie i skrócenie się niebezpieczne szyjki macicy co omal nie spowodowało kolejnego nieszczęścia (mam opinie innych lekarzy na ten temat). po tym jak zaczełam obficie krwawić wypisał szybko skierowanie do szpitala i nie pytając mnie czy jestem z kimś kto mi pomoże skasował swoja dole i z uśmiechem ściskając mi rękę powiedział "powodzenia" i wystawił mnie za drzwi. było to w 14 tyg ciąży. dzięki zmianie lekarza i szybkiej interwencji ordynatora ze szpitala ma raciborskiej jestem obecnie już w 9 miesiącu ciąży i spodziewamy się dużej i zdrowej córeczki. oczywiście zmieniłam lekarza a sprawą zaniedbań z jego strony zajmują się już odpowiednie służby. coż cena 70 zł za wizytę (stosunkowo niska w porównaniu do tego co można stracić jest jak najbardziej na miejscu) STANOWCZO NIE POLECAM idzie na ilość a nie na jakość usług medycznych