dr n. med. Tomasz Bużański

Urolog

Pan dr Tomasz Bużański operował mnie w 1992 i 1997r. Tyle serdecznej i wspaniałej opieki, ile otrzymałem od Pana Doktora Bużańskiego i Personelu Kliniki Urologii w czasie mojego pobytu w warszawskim szpitalu, mogę tylko porównać do warunków domu rodzinnego. Pan Doktor operował również moją siostrę i syna. Do dziś cieszą się dobrym zdrowiem. To lekarz z powołania i wspaniały Człowiek!! Panie Doktorze, niech Bóg obdarza Pana zdrowiem, a ja za przywrócenie radości życia - nie tylko mnie - z serca bardzo dziękuję... Wdzięczny Tadeusz Chojnacki z rodziną.

To lekarz z powołania i wspaniały Człowiek!!
Wdzięczny Tadeusz Chojnacki z rodziną.

Bardzo chcę podziękowac za "dokonanie cudu".Jest Pan jedynym lekarzem,który podjął się tego,czego inni nie chcieli od 7 lat. Jest wszystko OK.Lekarz GODNY POLECENIA.[Elżbieta Maciążek-przetoka p-p 14.08 2014].Jeszcze raz dziękuję.

dr, Tomasz Bużański jest przemiłym człowiekiem i lekarzem, bardzo dziękuje za opieke , po operacji. Korlak Joanna

Pierwsza wizyta u Pana dr.Buzanskiego. Jestem pod wrazeniem .Wspanialy lekarz - kompetentny, mily, uprzejmy. Poswiecil mi duzo czasu, wytlumaczyl pokazal na czym polega moj problem. Lekarz ktorego mozna polecic osobom z problemami urologicznymi. Maria.B.

Lekarz ktorego mozna polecic osobom z problemami urologicznymi.
Maria.B.

Nie kwestionuję wiedzy dra Bużańskiego natomiast jego podejście do pacjenta już tak. Sprawiał wrażenie jakbym zawracał mu głowę. Dla młodego faceta problemy urologiczne nie są czymś łatwym a dr nie zrobił nic ponad absolutne minimum by pomóc się z tym oswoić. Jak ktoś nie ma wyboru to niech idzie ale ja raczej poszukam innego lekarza.

Jak ktoś nie ma wyboru to niech idzie ale ja raczej poszukam innego lekarza.

bardzo bardzo dobry lekarz,jako jedyny zdiagnozował mi moją chorobę nerek pomimo wcześniejszych wizyt u wielu lekarzy, skierowal,prowadzil operacje jak równiez doskonale zajmował się leczeniem pooperacyjnym, takich lekarzy zyczyłabym sobie na każdym kroku, dziękuję za pomoc

takich lekarzy zyczyłabym sobie na każdym kroku,
dziękuję za pomoc

przez rok miałam problemy i żaden lekarz nie potrafił postawić diagnozy, cały rok z przerwami na antybiotykach. Teraz jestem na dobrej drodze do wyleczenia dzięki dr. Bużańskiemu. Kulturalny, kompetentny.

Wspaniały lekarz polecam Zajmował się moim mężem, operował i dalej leczył, wspaniały lekarz i człowiek dlatego Go bardzo polecam wszystkim którzy mają problemy urologiczne

Oby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Burzański

Oby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Burzański

Pan doktor w czasie specjalisycznego badania pęcherza moczowego prawdopodobnie nie zauważył dosyć dużego guza. Guz był niestety złośliwy.

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie