lekarz Tomasz Chmura

Bardzo dobry lekarz.Miły,uprzejmy i kompetentny.poświęca wiele uwagi,można dzwonić do niego o każdej porze i zawsze udzieli właściwej pomocy.Ciesze się że trafiłam do niego.Polecam gorąco.

Miałam kontakt z Panem doktorem w Poradni świątecznej w Katowicach i nie polecę tego gbura nikomu. Jest nie miły i nie uprzejmy. Nie zadowolony bo mu ktoś przerwał picie kawy. Być może jest miły dla swoich pacjentów którzy zostawiają kasę za wizytę. NAjpierw wręcz okrzyczał mnie ze przychodze do niego z przeziębieniem a potem przepisuje antybiotyk. Więc pytanie jest proste? Czy na zwykłe przeziębienie przepisuje się antybiotyk??? Troche wyrozumiałości Panie doktorku.

Polecam pana doktora,profesjonalizm ,super specjalista.Dziękuję za okazaną pomoc i opiekę po operacji Izabela Szlachta

Pan doktor Chmura jest najlepszym ginekologiem w Wodzisławiu Śląskim. Pomimo mojego młodego wieku (19lat) zdążyłam odwiedzic wszystkich lekarzy w rejonie i tego Pana mogę polecic z ręką na sercu. Delikatny, zawsze uprzejmy, dyskretny i przede wszystkim kompetentny. Tylko ten doktor skierował mnie do kliniki na dalsze leczenie, czego wymagało moje zdrowie i za to mu serdecznie dziękuję.

Witam! Mogę z całą pewnością polecić dr Chmurę! To lekarz godny zaufania, który z zaangażowaniem podchodzi do problemów pacjentek. Raczej się nie spóźnia na wizyty i jest bardzo pogodny, dodatkowo podczas badania jest delikatny i uprzejmy a to bardzo ważne.

Witam!
Mogę z całą pewnością polecić dr Chmurę!

Wspaniały lekarz. Podziwiam go za to, że mimo pracy w szpitalu, gdzie widzi wiele cierpienia, wiele przychodzących i odchodzących osób, wykonuje operacje, zabiegi, nie stracił wrażliwości na drugiego człowieka, po prostu jest ludzki, jest dobrym lekarzem i dobrym człowiekiem a dla pacjentów to bardzo ważne.

Młody, widać ze ma jeszcze zapał do pracy. podejmuje własciwe decyzje. Polecam go

Lekarz naprawdę bardzo miły, delikatny, polecam z pełną odpowiedzialnością pana Chmurę :)

Lekarz jest naprawdę bardzo miły. Ma smykałkę do tego co robi.:) Polecam tego lekarza, ma podejście do kobiet, gdy coś jest nie tak powie to w sposób naprawdę dobry. Umie przekazywać informacje:))

naprawdę polecam tego lekarza. umie z kobietami rozmawiać:-)

naprawdę polecam tego lekarza. umie z kobietami rozmawiać:-)