lekarz Tomasz Chojna

Radiolog

Lekarz z powołania. Wiele badań USG miałam u różnych lekarzy, ale tym razem jestem bardzo miło zaskoczona. Pełen profesjonalizm. Lekarz tłumaczy pacjentowi w trakcie badania wyniki USG. Nie spieszy się mimo długiej kolejki za drzwiami. Zdecydowanie polecam.

Super radiolog ,zdecydowanie polecam ,bardzo kompetentny,bardzo dokładnie wszystko tlumaczy podczas wizyty. Z korzyścią dla pacjenta BY BYLO GDYBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY BYŁOBY W NASZYM KRAJU.

Pan doktor przyjmuje rowniez w Nowym Dworze Mazowieckim Hala Sportowa NOSIR. Dokładnie wszystko tłumaczy co widzi, troche zszkowana jestem bo pierwszy raz takiego lekarza spotkalam przez cale badaie wszystko opisywal, dopytywal bardzo uprzejmy i kompetentny.

Cudowny, profesjonalny i zaangażowany lekarz! Uwielbiam Go!

Cudowny, profesjonalny i zaangażowany lekarz! Uwielbiam Go!

Zdecydowaie nie polecam!!! Lekceważące podejście do pacjenta. Odradzam wszystkim!

Miałam przyjemność wykonywać u pana doktora USG piersi i jamy brzusznej w Tarchomedzie na Myśliborskiej 91A. Pan doktor jest pełnym profesjonalitą. Polecam go wszystkim

Doskonały profesjonalista, bardzo dokładny, rewelacyjny w tym co robi. W 100% polecam tego lekarza