dr n. med. Tomasz Choroszucha

odpoczywaj kolego kiedys sie spotkamy wszystko co umiem i jak pracuje zawdzieczam wizytom u ciebie zyjesz w moich rekach pozdrawiam do zobaczenia

Fachowiec w swojej profesji,człowiek z pasjami,przyjaciel i dobry lekarz...pogubił się,został sam,a najgorsze że bez dzieci i kontaktu z nimi.Spokój jego duszy. specjalnie dla kogoś kto przyczynił się do jego upadku "Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym."

specjalnie dla kogoś kto przyczynił się do jego upadku
"Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym."

Wspaniały specjalista , pasjonata stomatologii której oddał całą dusze . Zagubiony , pozostawiony sam sobie ze swoją chorobą . Świeć Panie Nad jego duszą .

dr.Tomasz Choroszucha nie zyje pokoj Jego duszy

dr.Tomasz Choroszucha nie zyje
pokoj Jego duszy

Alkoholik, pijaczyna, potencjalny zabójca jeżdzi po pijaku samochodem...Należy na niego uważać, nie odpowiedzialny człowiek... nie polecam kontaktu z tym człowiekiem

Tomasz Choroszucha jest najlepszym polskim stomatologiem. Mieszkam na stale w USA, i pomimo ze Stany maja najlepsza dentystyke na swiecie, juz od 11 lat przyjezdzam do Polski zeby sie u niego leczyc. Mialam zrobionych 8 implantow, przeszczep kosci w zatokach zeby nadbudowac kosci zeby sie implanty trzymaly, leczenie kanalowe, wszystkie koronki, usuniete zeby madrosci. Juz tyle lat uplynelo i wszystko nadal sie trzyma. Oprocz tego doktor Choroszucha na wszystko daje gwarancje. Bardzo polecam Jego uslugi i doswiadczenie.

Tomasz Choroszuch jest najlepszym stomatologiem jakiego znam. Zapłaciłem mu nie wiem le ale uż 7 lat nie byłem u dentysty. Wszystko siedzi jak należy i cieszę się z tego. On naprawdę ma złote ręce. pozdrawiam

Tomasz Choroszuch jest najlepszym stomatologiem jakiego znam.
Zapłaciłem mu nie wiem le ale uż 7 lat nie byłem u dentysty.
Wszystko siedzi jak należy i cieszę się z tego.
On naprawdę ma złote ręce.

pozdrawiam

Proszę nie wypisywac głupot na forum , miałam potworne problemy ze swoim uzębieniem , mam wykonane w swojej jamie ustnej 12 implantów oraz wiele zabiegów skomplikowanych przez doktora Tomasza Choroszuchę miedzyinnymi zabiegi bardzo powane chirurgiczne w pełnej narkozie . Zaden zabieg nie miał powikłań . Podobnie jak estetyka prac jest bez zastrzeżeń . Myślę ze mam pan problem ale najwyraznij ze sobą skoro Pan takie głupoty wypisuje . Majka

Majka

Najlepszy lekarz stomatolog w calej Polsce. Przyjezdzam z USA zeby sie u niego leczyc. Polecam.