lek. dent. Tomasz Chudy

Byłem na wizycie kilka dni temu i nadal jestem pod wielkim wrażeniem. Moja dentystka nie podjęła się leczenia kanałowego mojego zęba i wysłała mnie do specjalisty. Doktor Tomasz Chudy w gabinecie ma sprzęt którego nawet nie potrafię nazwać. Kosmicznie trochę. Słuchałem jak wydawał polecenia asystentce i nie zdawałem sobie sprawy jakie to wszystko jest skomplikowane. Profesjonalista.

Bezboleśnie przeprowadzone leczenie kanałowe. Na miejscu miałem robione zdjęcia rentgenowskie i nie musiałem nigdzie jechać. Jestem zadowolony.

Od kiedy leczę się u Doktora Tomasza, nie boję się dentysty. Leczenie jest bezbolesne, Pan Doktor jest bardzo delikatny. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Zawsze proponuje kilka możliwych sposobów leczenia. Gabinet bardzo nowoczesny. Szczerze polecam.

Doskonały specjalista, ogromna precyzja w wykonywaniu zabiegu. Potrafi uspokoić pacjenta z odruchem wymiotnym. nauczyć właściwego oddychania i współpracy podczas zabiegu. Zawsze musiałam przed wizyta do stomatologa brać tabletki uspokajające żeby zmniejszyć stres i odruch wymiotny a u doktora Tomasza Chudy obyło się bez takich leków. Podążałam dokładnie za jego spokojnym głosem i wykonywałam dokładnie wtedy oddech kiedy on o tym w danym momencie mówił. Posiada niezwykłą precyzję w palcach i doskonale wykonuje wszelkie zabiegi. Podczas wizyty pacjent czuje się doskonale zaopiekowany, spokojny. W gabinecie panuje harmonia, spokój i czystość. Byłam w sytuacji bez wyjścia. Odsyłano mnie od stomatologa do stomatologa i rozkładano bezradnie ręce. Mówiono,że z tak silnym odruchem wymiotnym u pacjenta trzeba podać narkozę i będzie to długi i kosztowny zabieg. Należało znaleźć przyczynę bólu i zabiegu pod mikroskopem.
Byłam zupełnie bezradna i gdyby nie doktor Tomasz Chudy jego spokój, precyzja . warsztat pracy, wielkie umiejętności to zupełnie nie wiem co by się stało. Doktor Tomasz Chudy potrafił mi pomóc. Dysponuje świetną aparaturą. Ale dzięki swoim wielkim umiejętnościom już nawet bez mikroskopu odkrył źródło mego bólu i opuchlizny. Wyleczył zęba kanałowo bo okazało się że nie kilka tylko jeden wymagał leczenia. Mój podziw dla umiejętności doktora Tomasza Chudy trwa do dziś i na zawsze jestem jego pacjentką bo wiem, że tylko on potrafi najlepiej mi pomóc. Z całego serca polecam wszystkim leczenie u doktora.

Jestem pod wrażeniem wiedzy i nowoczesnego sprzętu. Podczas badania miałem zęby podświetlone laserem i było widać nawet ukryte ubytki. Nie spotkałem się jeszcze z takim badaniem.

Byłam u wielu lekarzy i z czystym sumieniem mogę napisać, ze Doktor Chudy nie ma sobie równych! Na wizytach jest wszystko dokladnie wytłumaczone. Leczenie w 100% bezbolesne. Doktor bardzo miły, spokojny i precyzyjny. Ponadto gabinet wyposazony w najlepszej jakości sprzet. Polecam.

Mega nowoczesny sprzęt. Wszystko na miejscu przy fotelu. Miałem laserowe szukanie ubytków a potem komputerowe znieczulenie. Wszystko widziałem na monitorze. Polecam!

Pierwszy lekarz stomatologi u którego nie czuję bólu podczas wizyty. WIększość ubytków udało się wyleczyć bez znieczulenia i bezboleśnie. Do leczenia kanałowego zrobił takie znieczulenie, że nic nie czułam, nawet ukłucia. Wyleczył mi też ząb, który w innym gabinecie został spisany na straty. Dziękuję Doktorze :)

Przyjął moje spanikowane dziecko z bólem zęba. Pierwszy raz coś takiego widziałem. Porozmawiał, uspokoił, wyjaśnił wszystko i wyleczył zęba kanałowo! Bez płaczu i BEZ BÓLU! Szok

Ratuje zęby które inni chcieli wyrwać ! Ruszały mi się zeby na dole i inni proponowali mi protezę. Udało się je zostawić i tak zrobił ze się nie ruszają !