Wspaniały fachowiec, jestem bardzo zadowolona z jego usług! Aby założyć aparat ortodontyczny musiałam usunąć 3 zęby, pierwszy usunęłam u przypadkowej pani chirurg , po jej zabiegu skręcałam się z bólu przez kilka tygodni, dlatego tez by usunąć 2 kolejne zęby postanowiłam pójśc do kogośz polecenia, i właśnie tego pana poleciła mi moja ortodontka. Zabieg, według poprzedniej pani chirurg miał być zabiegiem bardzo cięzkim, z uwzględnieniem rozcinania dziąseł, ta pani wypatrzyla również na zdjęciu torbiel, więc ja sama bylam przerazona... Bzdury! Doktor Chyb przeprowadził zabieg sprawnie, szybko, bezboleśnie, bez rozcinania dziąseł, torbieli nie było!A co najwazniejsze, zabieg miałam wczoraj wieczorem, a wciąż prawie zero bólu. BYłam przygotowana na jakiś mega ból, zaopatrzyłam się nawet w ketonal, ale nie było potrzeby zazywania leku. Noc przespałam bez zadnych przeciwbolowych tabletek, dzis rano troszeczke mnie pobolewalo pulsująco ( naprawde tylko troszeczke, to nic w porownaniu z tym co bylo po pierwszym wyrwaniu), wiec wzielam panadol, i w sumie prawie nie czuje ze mialam taki zabieg. Takze goraco polecam dr Tomasz Chyb to profesjonalista!

Świetny fachowiec. Nawet nie zauważyłam, kiedy usunął mi ósemkę, cały proceder włącznie z rejestracją i założeniem karty potrwał piętnaście minut. Przed zabiegiem byłam mocno spanikowana i zadawałam masę pytań, doktor na wszystkie odpowiedział ze spokojem i udzielił mi szczegółowych wyjaśnień. A co najlepsze- minęły już 3h od zabiegu, znieczulenie zeszło i wciąż zero bólu :) Nawet krwawienie ustało.

Najlepszy! Pełna profesja! Polecam z całego serca!

Najlepszy!
Pełna profesja! Polecam z całego serca!

Super sprawna i zupełnie bezstresowa ekstrakcja zęba, jeśli ktoś będzie zmuszony mieć tę wątpliwą przyjemność pozbywania się zęba to bardzo polecam pana doktora.

super lekarz polecam jak najbardziej.cierpliwiść spokój i profesjonalizm

super lekarz polecam jak najbardziej.cierpliwiść spokój i profesjonalizm

Bardzo miły człowiek i dobry specjalista. Musiałam usunąć ósemkę, poradził sobie z nią bez problemu, kiedy inni lekarze nie wiedzieli jak się za to zabrać.

Świetny lekarz! Życzliwy, podchodzący ze zrozumieniem do pacjenta. Bardzo kompetentny, znakomicie wykonujący swój fach. Leczę się u niego 3. rok - i nie zamierzam zmieniać!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134