dr Tomasz Czerniak

Pan doktor Czerniak to cudowny lekarz. Delikatny, wysłucha, uspokoi, cierpliwie wszystko tłumaczy i pokazuje. Tacy powinni być ginekolodzy. Wspaniały chirurg-ginekolog. Polecam wszystkim paniom ❤️ Dziękuję Panie Doktorze!

Polecam wszystkim panią sympatyczny miły pan odpowie na każde pytanie i pomoże w każdej sytuacji ☺

Jestem pacjentka doktora Czerniaka od kilku lat. W ostatnim roku częściej gdyż prowadził moja pierwsza ciążę. Doświadczyłam profesjonalnej opieki z nieocenionym zaangażowaniem, biorąc również pod uwagę sam poród. Zdecydowanie polecam !

Słyszałam, że Doktor przyjmuje też w Kaliszu czy ktoś da mi namiary: adres i nr telefonu. Ciężko mam znaleść na internecie. Pozdrawiam

Miałam nieprzyjemność spotkania z Panem doktorem na Polnej podczas dyżuru, gdzie najpierw stwierdził,że muszę biec na cesarkę w trybie nagłym, po czym wiele godzin mi jej nie przeprowadził, ostatecznie dziecko urodziło się i tak przez vacuum, a ja mam traumę na całe życie. Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, nie bagatelizuje problemu. Podchodzi do każdej pacjentki indywidualnie. POLECAM!!!

Jest to wspaniały lekarz! Bardzo dobry człowiek podchodzi do pacjentki w sposób indywidualny, naprawdę dba można zadac doktorowi tysiąc pytań a na każde nam odpowie. Jestem z Kalisza 18 stycznia urodziłam w Poznaniu córeczkę, pan doktor odbierał mój poród wspaniała opieka przez lekarza. Ciążą bardzo dobrze prowadzona. Jak rodzic to tylko w Poznaniu opieka naprawdę fantastyczna, położne również super. Polecam tego lekarza każdej kobiecie. Już zawsze będę do tego lekarza chodziła. Dziękuję bardzo za wszystko doktorze. Ania Jackowska Kalisz:-)

Super ginekolog jestem wlasnie poczatek 8miesiaca ciazy jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej ciazy. bede rodzic tylko w Poznaniu Ania Kalisz

Bardzo miły, ciepły człowiek, kompetentny i fachowy lekarz, super podejście do pacjentek. Do takiego lekarza jak Pan Tomek to sama przyjemność chodzić, strach, skrępowanie potrafi zminimalizować prawie do zera. Szkoda, że na Polnej jest już tylko na Oddziale a nie przyjmuje już w Poradni...

Pan doktor prowadził moja ciąże, robił również cesarkę na Polnej. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej jaką mnie otoczył podczas ciąży. Żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi, o każdej porze można było skontaktować się z nim telefonicznie w razie potrzeby. Przyjął na oddział na Polnej, w przeddzień cesarki przyszedł poinformować o której będzie godzinie (planowana cc), w dniu cesarki przyszedł sprawdzić czy wszystko w porządku. Bardo dobry i troszczący się o pacjentki lekarz.