lekarz Tomasz Czerniawski

Bardzo dobry ortopeda nie traktujący pacjenta z góry. Wszystko tłumaczy pacjentowi. Bardzo empatyczny, spokojny i miły lekarz. Polecam z całego serca ortopeda z powołania!!!

Z czystym sumieniem polecam dr Tomasza. Moja diagnoza wśród innych lekarzy ciągnęła się w nieskończoność (około roku czasu), dopiero po konsultacji z doktorem Tomaszem, przeprowadzonej operacji - również z udziałem tego lekarza, odzyskałam sprawność! Pozdrawiam! 😊

Pozdrawiam! 😊

Wszystkie opinie chyba pisał sobie sam. Robił mi artroskopie po zerwaniu wiązadeł. Wdało się zapalenie i kolano puchło. Przez 3 miesiące nie potrafił nic z tym zrobić. Przepisywał rehabilitację, która pogarszała mój stan. Zrobiły się zrosty i zwókniały krwiak. Nie miałem wyprostu za to miałem przewlekły ból. Niekompetentny, zagubiony i opryskliwy. Dopiero wizyta u innego lekarza i druga operacja naprawiły mi kolano. Gorąco nie polecam.

Najlepszy lekarz do którego trafiłam. Postawił trafną diagnozę, która potwierdziła się badaniami, pomimo, że inni twierdzili, że wymyślam. Takich lekarzy z powołania i podejściem do pacjenta nam potrzeba !

Wspaniały lekarz, super kompetentny specjalista, przesympatyczny człowiek :) Pan doktor szybko postawił trafną diagnozę, wprowadził odpowiednie leczenie i niestety na razie nie mam po co przychodzić :))

Wspaniały lekarz, super kompetentny specjalista, przesympatyczny człowiek :) Pan doktor szybko postawił trafną diagnozę, wprowadził odpowiednie leczenie i niestety na razie nie mam po co przychodzić :))

Podejście do pacjenta super. Jestem zadowolony z wizyty na 100%. Wytłumaczone wszystko od a do z. Odpowiedzi na pytania super . Kultura osobista super. Lekarz jakich mało.

odnoszę wrażenie, że większość opinii dotyczy innego lekarza o tym samym imieniu i nazwisku.... osobiście nie jesteśmy z żoną zadowoleni z wizyty

Lekarz odpowiedzialny. Naprawdę godny zaufania. Poprostu jestem zadowolony z jego pracy zawodowej. Jak zaczyna kogoś leczyć od początku to do końca. :)))

Polecam mily madry pomocny i delikatny a do tego jeszcze przystojny i dowcipny :-) eh szkoda ze mam tylko dwa kolana...ale ortopeda zawsze potrzebny;-)

Lekarz na prawdę godny polecenia. Poza tym, że choroba mija na sam widok doktora to wychodzę z gabinetu w dużo lepszym nastroju :) a tak całkiem poważnie - zaczynamy leczyć moje kolano i odwiedzam przychodnię już 3 raz w ciągu 2 tygodni. Dolegliwość uciążliwa, ale starania i zaangażowanie lekarza bezcenne. Mało przyjemne same zabiegi, boli jak cholera za każdym razem, ale chyba nie da się tego zrobić w inny sposób. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to najfajniejszy specjalista, na jakiego trafiłam (z ogółu wszystkich lekarzy różnych specjalizacji). A na gratisie cudowne widoki i fajna atmosfera w trakcie wizyty :D