lekarz Tomasz Damaszke

USG, RTG

Polecam i nie rozumiem tylu negatywnych opinii. Lekarz konkretny, zadaniowy. Badanie USG bioderek i jamy brzusznej niemowlaka wykonane szybko i sprawnie. Na koniec konkretne rady co do przewożenia i przewijania maluszka tak żeby mu nic nie uszkodzić. Lekarz nie wchodzi w zbędne dyskusje przedłużające wizytę, tylko rzetelnie ale tez szybko wykonuje badanie. Mi taki styl pracy bardzo odpowiada dlatego polecam

nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam

nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam

Spóźniony na przedpoludniowy dyżur. Musieliśmy czekać ponad godzine z 5 tygodniowym dzieciaczkiem na umówioną wizytę. Mimo mocnego poźlizgu poza kolejnością przepuszczono 2 pacjentki - głodny noworodek może pomarudzić w zimnej poczekalni. W gabinecie niestety jeszcze większy chłód bijący od człowieka uważającego się za lekarza. "Zawsze można wybrać innego lekarza" - odpowiedź jaką usłyszałem na moje uwagi. To była chyba jedyna porada warta zapamiętania.

Nie polecam. Po wykonaniu badania okazało się, że mam guzka tarczycy a na biobsji okazało się, że on nie istnieje. Prawdopodobnie źle wykonane badanie. Oprócz tego lekarz niemiły.

Dot. Badanie USG bioderek oraz jamy brzusznej. Wykonane bardzo powierzchownie, brak ogólnego zainteresowania pacjentem, byle szybko. Brak jakiekolwiek konsultacji, otrzymaliśmy wyniki i KP do zapłaty. Oczekiwaliśmy ludzkiego podejścia i wyjaśnień dla zaniepokojonych rodziców częstymi bólami brzuszka dziecka, a skończyło się krótkim badaniem USB i zapłatą za usługę.

badanie szybkie i nie dokładne ,stwierdził gdzieś na nerce małego torbielka i mały kamień w woreczku żólciowym,po badaniu u doktora matoska w lęborku okazało się że są dwa duże kamienie przy wyjściu z woreczka które zagrażają zatamowaniu przepływu żółci od razu skierowanie na hirurgię

czyta pozytywne opinie o ym lekarzu ale mam wrazenie, ze chyba on sobie je sam napisał. lekarz umawia na godzinę czekałąm ponad godzine, lekarz nie przeprosił. kazał sie przygotowac do badania nie zapytał z jakim problemem przychodze, badanie było szybkie i poiwerzchowne. na koniec rzucił mi kawałek papieru abym wytarła żel. pózniej coś pisął a jak zapytałam czy wszystko ok. to wypowiedzial kilka zdań w żargodnie medycznym. ja jeszcze pytałąm ale niech\etnie odpowiaał. w rezultacie ocenił ze wszystko ok. na nastepny dzien wybrałąm sie do innego lekarza na usg i zostałąm potraktowna jak pancient. tzn.dokładny wywiad, ostatnie infekcjie, dokładne wyjaśnienie choroby i ewentualnych powikłan. diagnoza zupełnie inna od tej ktora postawił damaszko i jak sie okazało w 100% słuszna. nie polecam tego beznadziejnego lekarza

Polecam. Miła obsługa i profesjonalne podejście do dzieci

Polecam. Miła obsługa i profesjonalne podejście do dzieci

Polecam wszystkim , bardzo kompetentny lekarz, dba o pacjenta, sympatyczny doskonale diagnozuje

Polecam tego lekarza każdemu znajomemu.

Polecam tego lekarza każdemu znajomemu.