dr Tomasz Dębskidr Tomasz Dębski - zdjęcie profilowe

dr Tomasz Dębski

Chirurg plastyczny

WWW.DRDEBSKI.PL Specjalista Chirurgii Plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS).
Nauczyciel akademicki w zakresie chirurgii plastycznej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.
Wykładowca z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycz...

Niestety po operacji powiekszenia piersi pojawil mi sie efekt double bubble breast implant deformity. Na konsultacji pooperacyjnej zostalo mi zaoferowane wyciecie nadmiaru skory na dole, na ktora sie nie zdecydowalam.

Nie polecam. Uważam, że są lepsi specjaliści na rynku usług medycznych. Warto poszukać informacji także na innych portalach.

Bardzo przeciętny lekarz. Cięcie powiek dolnych robi 1 cm poniżej linii rzęs co powoduje, że blizna jest widoczna. Na necie można znaleźć filmy, gdzie to cięcie przebiega 2-3 mm poniżej linii rzęs

Dzień dobry, lekarz ten wykonał u mnie dwa zabiegi: jeden duży: operację plastyczną piersi za pomocą implantów z jednoczesnym podniesieniem a także wyciął mi blizny: jedną dużą z uda i jedną mniejszą ze skroni. Jestem bardzo zadowolona z tego jak wszystko wyszło. Daria Lewandowska

nie wiem jak inne rzeczy ale uszy doktor robi modelowo :)) odstawały a teraz sa rowniutko przylegajace. Bez efektu słuchawki telefonu co dla mnie było istotne bo takie uszy tez mi sie nie podobaja. super!!!!!!!

Ginekomastia. Usunięcie gruczołu lekarz połączył z liposukcją. Fachowo i sympatycznie. Jestem zadowolony z tego jak teraz wyglądam. 5/5.

Problem z jakim zgłosiłam się do doktora to problem z nosem. Największą jego wadą było to, że był szeroki, duży, krzywy i powodował, że twarz była najprościej nazywając - mało subtelna. Właściwie można powiedzieć, że nos był bardziej męski niż damski. To jak jest teraz to nawet więcej niż oczekiwałam. Nos jest noskiem, delikatny, równiutki, przegroda prosta. Doktor bardzo fachowy i miły. Nawet potrafił skutecznie uwagę odwrócić przy wyjęciu setonów :) Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję i polecam!