lekarz Tomasz Dębski

3,3
3,3
3,5
3,5

Pan Tomasz jest zawsze rozsądny i ostrożny w sposobie leczenia. Pewnie ludzie, którzy przychodzą od razu po najsilniejsze rzeczy wystawili mu takie złe opinie. Ja jestem zadowolony bo można logicznie porozmawiać i dojść do jakiejś konstruktywnej diagnozy zamiast od razu urywać łeb jak u innych lekarzy-kowali. Co jednak najważniejsze jeszcze nigdy nie zostałem olany, zbyty i potraktowany jak intruz a w Częstochowie zdarza się to co rusz. Nie twierdzę, że to jakiś wybitny lekarz bo sam nim nie jestem, więc jak mam to ocenić? Ale z perspektywy człowieka w potrzebie mogę powiedzieć, że jest co najmniej dobry.

Godny polecenia,super lekarz bardzo mi pomógł ,sympatyczny ,świetne podejście do dzieci widać ze jest rozsądny i wykonuje ten zawód z powołania

Z dużym zaangażowaniem i wyczuciem. Kompetentny i godny zaufania. Dobre i rzeczowe podejście do dzieci. Naprawdę polecam!

Lekarz z dobrym podejściem do pacjenta -zwłaszcza dzieci. Wysoki poziom kultury osobistej. Nigdy się nie zawiodłem

Malutki kawał cwaniaka. Jeden z tych, którzy patrzą na Ciebie z góry. ...skoro stać Panią na lekarza prywatnego to ja Pani nie wypiszę skierowania, proszę zrobić sobie badania prywatne...

Malutki kawał cwaniaka. Jeden z tych, którzy patrzą na Ciebie z góry.

Młody, nieskażony rutyną lekarz, indywidualne podejście do pacjenta, pzyjazna atmosfera.

Lekarz godny pożałowania. Brak podejścia do pacjenta.. Brak szacunku do człowieka.

Lekarz ten nie jest godny nazywania go tym mianem.Brak zainteresowania pacjętem i jego chorobą .