dr n. med. Tomasz Deja

Urolog

Specjalizację z urologii ukończył w 2010 roku pracując ponad 2 lata jako asystent Kliniki Urologii w Braunschweigu w Niemczech. Od 2011 roku posiada tytuł europejski FEBU; Zawodowe zainteresowania Pana Doktora dotyczą zwłaszcza onkologii urologicznej, terapii kamicy moczowej oraz andrologii. W leczeniu stosuje zarówno operacje otwarte jak
i małoinwazyjne - endoskopowe oraz laparoskopowe. Prywatnie interesuje się muzyką rockową, gitarową; chętnie podróżuje. Do pasji sportowych Pana Doktora ...

Pełen profesjonalizm, empatia, najwyższa kultura osobista, trafne diagnozowanie, skuteczne leczenie. Na pewno godny polecenia lekarz.

Pełen profesjonalizm. W sposób rzeczowy i bardzo sympatyczny otrzymałem informacje o mojej chorobie, jak i zalecenia odnośnie dalszego postępowania z chorobą. Bardzo polecam Pana Doktora