Jako autor kilku prac naukowych oraz wykładowca akademicki ma dostęp do najnowszych badań i nowinek technologicznych, nie tylko z zakresu endodoncji, ale także innych pasjonujących go dziedzin stomatologii, takich jak periodontologia i implantologia. Na przestrzeni ostatnich lat właśnie te dwie dziedziny stały się głównym kierunkiem rozwoju doktora Dohnala co przełożyło się na wykonywane z powodzeniem zabiegi implantacyjne.

Ogromnie polecam dr Tomasza Dohnala. Jest bardzo dobrym, sympatycznym, bardzo cierpliwym lekarzem, nawet w trudnych momentach pracy ze mną. Moje zęby były zaniedbane, osłabione i wymagały długiego leczenia. U dr Tomasza leczyłam zęby zachowawczo, kanałowo, protetycznie, miałam również wykonywane zabiegi chirurgiczne. Na koniec przeszłam metamorfozę uśmiechu. Polecam. Jestem bardzo zadowolona! :)

Świetny lekarz stomatolog, ja chodze do gabinetu w którym pracuje w Stomatologii Cichoń. Ratował mi zęby już z beznadziejnych przypadków.

Trafiłam do pana doktora przez przypadek (sugerując się poniekąd opiniami) i muszę stwierdzić, że rzeczywiście jest miłym i kompetentnym lekarzem. Miałam problem z zębem po leczeniu kanałowym i póki co, ząb ma się dobrze. Fakt, że w gabinecie Stomatologia "Cichoń" tanio nie jest, ale w tym przypadku warto zapłacić więcej. Ogromny plus za nowoczesne gabinety i sprzęt. Jedyną uwagę miałabym do tego, że pracownicy w subtelny sposób chcą naciągnąć na dodatkowe koszty (propozycje zbędnych zabiegów). Na szczęście nie było żadnych nacisków.

Ogromny plus za nowoczesne gabinety i sprzęt.

Bardzo dobry stomatolog. Dla wymagających pacjentów. Wie co robi i pilnuje komfortu pacjenta. Mój przypadek jest skomplikowany i cieszę się, że trafiłam do Pana Doktora. Polecam każdemu.

Bardzo miły i rzeczowy Pan Doktor! Super miejsce dla wymagajacych pacjentów! Polecam!