lek. med. Tomasz Doroczyńskilek. med. Tomasz Doroczyński - zdjęcie profilowe

tel 512070253
www.doroczynski.ortopeda.pl

tel 512070253
www.doroczynski.ortopeda.pl

Trafiłem do doktora Doroczyńskiego z polecenia sąsiadki , która była operowana przez doktora i której pomógł na drętwienie palców reki. Tez zdecydowałem się na operacje ciesni nadgarstka w szpitalu na Rogatce. Po operacji bol nie budzi w nocy i reka jest sprawna.Dziękuje doktorowi Doroczyńskiemu za szybki termin operacji.

Dziękuje doktorowi Doroczyńskiemu za operacje palca trzaskającego ręki , którą miałem w szpitalu na Rogatce w Kaliszu. Krótki termin oczekiwania i pobyt jednodniowy. Ruchy palca niebolesne i nic się nie blokuje. Zdecydowanie polecam.

Dziękuję za operacje mojej mamy która miała złamanie przezkrętarzowe uda. Dzięki operacji doktora Doroczyńskiego mama z powrotem może chodzić. Zdecydowanie polecam doktora Doroczyńskiego.

Dziękuję doktorowi za operację cieśni nadgarstka. Profesjonalne podejście i miła atmosfera w szpitalu na Rogatce.

Doktor Doroczyński operował mi przykurcz Dupuytrena palców ręki prawej w szpitalu na Rogatce w Kaliszu.Po operacji palce znowu się prostują. Polecam doktora Doroczyńskiego i dziękuję za szybki termin operacji.

Pan doktor jest kompetentny, konkretny, bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem. Jest bardzo miły, wykazuje się wielkim zrozumieniem, wszystko wyjaśnia w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta.

Dziękuję doktorowi Doroczyńskiemu za założenie endoprotezy stawu biodrowego w szpitalu w Krotoszynie . Operacja uwolniła mnie do bólów chorego biodra. Teraz mogę chodzic i biodro mnie nie boli. Dziękuję za opieke i krótki termin oczekiwania na operacje .

Zdecydowanie polecam doktora Doroczyńskiego. Miałem zespół cieśni nadgarstka lewego. Termin oczekiwania do szpitala ponad rok. Po wizycie u doktora w Poradni Ortopedycznej na Rogatce w Kaliszu zostałem zoperowany przez niego po 2 tygdodniach w szpitalu na Rogatce. Pobyt kilka godzin i wyszedłem do domu. Atmosfera i personel bardzo miły. Bóle i drętwienie reki ustąpiły. Jestem bardzo wdzięczny doktorowi za szybki termin i fachowo przeprowadzony zabieg.