dr Tomasz Drążek

Szczerze polecam dr Drążka każdej kobiecie która potrzebuje fachowej opieki ginekologicznej. Doktor zawsze mówi rzeczowo i na temat, jest w stanie w oczywisty sposób wyjaśnić każdą wątpliwość. Ma bardzo dużą wiedzę, która przekazuje wprost. Mam do niego pełne zufanie i nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny mógł prowadzić moją kolejną ciążę.

Bezczelny facet, pierwsze zdania które słyszałam to, że ktoś chce korzystać z jego ciężko zarobionej puli skierowań (wtf?!), arogancki, wywyższa się, rozmowa z nim jest bardzo niekomfortowa i nieprzyjemna, nie polecam!

Pan Doktor usuwał mi gruczoł Bartholina. Miły, delikatny, lekarz. Trochę pożartował, samego zabiegu nie pamiętam, ze względu na znieczulenie, po zabiegu czuję się dobrze, mimo dyskomfortu szwów, które się dopiero rozpuszczą. Jednak, jeśli któraś z Pań chce lekarza, który jest fachowcem, a nie uroczym, słodkopierdzącym człowiekiem i potrzebuje FACHOWCA z wiedzą nt ginekologii, to polecam Doktora Drążka. Natomiast jeśli szukacie dziewczyny lekarza, który będzie milutki, ale nieskuteczny w leczeniu to szukajcie dalej. Lekarz ma być lekarzem, a nie pocieszycielem. Pan Doktor jest cierpliwy i bardzo przyjemny - Panie Doktorze dziękuję ...

Pan Doktor jest cierpliwy i bardzo przyjemny - Panie Doktorze dziękuję raz jeszcze za Bartholina :-)

Tomasz Drążek, który pracuje również na Bema w Lubinie? Omijajcie Go panie szerokim łukiem. Po wykonaniu przez tego człowieka operacji ginekologicznej w środę 09.11.2016. przez cały następny dzień krew wyciekała z rany mojego brzucha. W czwartek w nocy odbyła się kolejna operacja.( Naprawiająca to, co nie wyszło. Tej operacji na szczęście nie wykonywał T. Drążek ). W wypisie ze szpitala przeczytałam, że nastąpiło krwawienie do jamy otrzewnowej, krwawienie z kikuta szyjki macicy , no i z naczyń krwionośnych podskórnych ( również z tętnicy czego w wypisie nie zapisano, ale o czym usłyszałam przed przygotowaniem do kolejnej operacji z rozmowy lekarza i położnej ). Czy dobremu fachowcowi mogło się to zdarzyć? Teraz powoli dochodzę do siebie, a na wspomnienie tego co przeżyłam na usta ciągle ciśnie mi się zdania ; Rzeźnik chyba lepiej wykonałby ten zabieg;!!!

Polecam! Bardzo dobry lekarz,fachowe podejście do pacjentki i jej problemu.Pana Doktora poleciły mi koleżanki i jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny i godny zaufania. Dzięki Panu Doktorowi żyję. Dziękuję za pomoc i opiekę.

doktor pierwsza klasa.prowadził 2 moje ciąze urodziłam zdrowe śliczne córki.umie się zaopiekować kobietami w trudnych sytuacjach zdrowotnych i wie jak je leczyć.polecam

Chamski i nieprzyjemny.Dba jedynie o swoje prywatne pacjentki,dla innych nieprzyjemny i niezainteresowany pomoca,wręcz olewający.Nie życzę nikomu sytuacji w jakiej byłam z udziałem tego pana.Będąc przyjętą do szpitala w Lubinie ze wskazaniem do cc zignorował skierowanie oraz opinię ordynatora,który mnie przyjmował twierdząc,że "przecież nic się nie dzieje".Mogłabym tu napisać cały artykuł na temat tego pana.Daję ocenę 0.

Bardzo dobry lekarz ,sympatyczny a przede wszystkim profesjonalny.Jestem zadowolona,że trafiłam do P.Doktora.Polecam

Chamski, arogancji, jak wychodziłam od niego z gabinetu szlak mnie trafiał, bo nic nie wiedziałam. Mało kompetentny, strasznie gburowaty, w ogóle nie delikatny. Jego teksty są straszne. Nic nie robi, aby kobieta w ciąży czuła się pewniej co do porodu, nic nie doradza. Ja po kilku wizytach przeszłam do innego lekarza, uznałam że szkoda kasy na takiego lekarza jak Pan Drążek. Odradzam go każdej kobiecie której zależy na jej dobru i jakichkolwiek informacji na temat jej zdrowia.