dr Tomasz Drążek

Bardzo dobry lekarz.Nie zgadzam się z poprzednią opinią.Doktor jest delikatny i miły.Dokładnie wszystko tłumaczy.Potrafi zwrócić uwagę jeśli nie stosuje się jego zaleceń,ale to bardzo dobrze,przecież chodzi o nasze zdrowie a u kobiet w ciąży jeszcze o maleństwo.Polecam.Mam wiele koleżanek ,które leczą się u P.doktora i też są zadowolone

Pan doktor jest beznadziejny, arogancki i mało kulturalny!!! Podczas badania nie jest delikatny, a jego chamskie teksty wykraczają ponad wszystko.

Polecam,świetny lekarz.Kompetentny, rzeczowy, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i jest sympatyczny :).

slabiutko tu u doktora :/ juz do niego nie chodze tylko do dr.izyckiej polecam

slabiutko tu u doktora :/ juz do niego nie chodze tylko do dr.izyckiej polecam

Bardzo miły uprzejmy lekarz. Bardzo kompetentny, dobrze radzi sobie w trudnych przypadkach, cierpliwy i wyrozumiały. Podczas carskich cięć czy zabiegów dokładny i uważny. Najlepszy lekarz w okolicy. Polecam każdej kobiecie. Bardzo dobrze prowadzi ciąże.

Dr Drążek jest naprawde bardzo dobrym specjalistą, bardzo sie ciesze ze trafilam do niego, polecam każdej kobiecie. Pozdrawiam :-)

wspaniały lekarz, uprzejmy, cierpliwy, naprawdę polecam.

wspaniały lekarz, uprzejmy, cierpliwy, naprawdę polecam.

Bardzo dobry lekarz,rzetelnie wykonuje swoją pracę.Jest miły i jednocześnie fachowo podchodzi do każdego przypadku

Polecam wszystkim dziewczynom, które pierwszy raz wybierają się do ginekologa. Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Uspokaja, dokładnie wszystko wyjaśnia.

Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam do Pana doktora.Bardzo dokładnie i z duża kompetencją podchodzi do kazdego problemu.Jest osobą konkretną i to mi się podoba.Mój poprzedni lekarz był bardzo miły i interesował się pacjentkami do czasu gdy było wszystko dobrze,ale jeśli pojawiał się problem to chciał jak najszybciej pozbyć się kłopotu.