Super lekarz chodze do niego z moja Mama juz starsza kobieta i oboie jestesmy zadowolone ze trafilysmy navtak wspanialego specjaliste

Dr Drozdowski poświecił mi wiele czasu na zdiagnozowanie dolegliwości, był cierpliwy, bezpośredni, rzeczowy. Zaaplikował mi leki które bylem w stanie wykupić i które naprawdę mi pomogły. Zdecydowanie polecam go innym pacjentom jako świetnego diagnostę.

Trafilam do doktora z polecenia kolezanki i jestem bardzo zadowolona to wspanialy lekarz zarowno kardiolog jak i diagnosta jestem pelna podziwu dla jego perfekcjonalizmu dziekuje panie doktorze za uratowania zycia

Dobry lekarz i diagnosta na miejscu można wykonać wszystkie badania i brzucha i stawów i żył i wogle wszystko super;p jak chodziłam do przychodni to wydawałam na 300 zł na drogie leki które wcale mi nie pomagały a pan Doktor przepisał tanie leki które od razu mi pomogły polecam

Fantastyczny lekarz z fachowym podejściem do pacjenta. Cierpliwie wytłumaczył mi w czym tkwi mój problem i na czym będzie polegało leczenie. Szczerze polecam, mało jest lekarzy z tak dobrym podejściem do pacjenta!

Dr. Drozdowski jest bardzo kompetentnym lekarzem,doskonalym diagniosta,lecze sie u Niego juz wiele lat, uratowal mi zycie ,za co bede Mu wdzieczna do konca zycia

Wspanialy lekarz polecam wszystkim pomogl mi gdy inni lekarze zawiedli lecze u niego cala rodzine super diagnosta

bardzo dobry lekarz sympatyczny z uwaga slucha chorego

bardzo dobry lekarz sympatyczny z uwaga slucha chorego

Bardzo kompetenty super diagnosta zdecydowanie polecamkazdemu choremj

Bardzo kompetenty super diagnosta zdecydowanie polecamkazdemu choremj

rewelacja!!!! miałam skierowanie do szpitala z diagnozą wyrostek!!!!poszłam do doktora i okazało się że z wyrostkiem moje bóle nie miały nic wspólnego!!!! dziękuję panie doktorze!!!!

Wciąż poszukujesz "Internista Jelenia Góra"?

Zabobrze
Ogińskiego 1b (Przychodnia Zabobrze)
51-354 Jelenia Góra
Jelenia Góra
Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra
Praktyka Lekarska "Twój Lekarz" s.c.
ulica Okrzei 6
59-800 Lubań