Studia Psychologiczne odbył na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego,

Trener i terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania a także certyfikowany terapeuta Programu Simontona - Simonton Cancer Center (w trakcie certyfikacji superwizorskiej). Ukończył Studium Psychoterapii Uzależnień. Obecnie w trakcie szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

Pracuje w Szpitalu Uniwersyte...

Dzięki sesjom u Pana Tomasza zaczęłam rozumieć swoje życie, swoje emocje, zachowania. Mogę powiedzieć, że stosowane podejście, metoda pracy, jak też stosunek do pacjenta/klienta bardzo mi odpowiadał. Miałam to szczęście, że trafiłam na psychologa, psychoterapeutę idealnie pasującego do mnie. Poznałam siłę psychoterapii i od tego czasu nie tylko polecam ją znajomym oraz w rodzinie, ale sama zainteresowałam się nią bardziej. Dzięki sesjom z Panem Tomaszem moje życie stało się lepsze, bardziej świadome. Mało tego, poznane mechanizmy zaczynam stosować nie tylko w życiu prywatnym, ale też w pracy zawodowej. Bardzo, bardzo dziękuję. I gorąco polecam! Uważam, że w dzisiejszym świecie wszyscy potrzebujemy pomocy psychoterapeuty, żeby zrozumieć siebie i świat i nie zagubić się w nim. W tym pędzącym świecie, nakręcanym coraz bardziej przez technologię. Trzeba odzyskać równowagę w życiu, zacząć żyć bardziej świadomie i szczęśliwie.

Trafiłam do dr Tomasza Drożdża po ciężkiej chorobie, kiedy świat i życie osobiste całkowicie mi się "zawaliło.Jego profesjonalizm,wysoka kultura osobista, życzliwość i szacunek pozwoliła mi się otworzyć i rozmawiać na tematy trudne.Kiedy miałam wątpliwości zyskiwałam pełną, kompetentną informację. Skoncentrowana na problemie terapia okazała się bardzo skuteczna i w krótkim czasie przyniosła pozytywne efekty.Dostałam także wskazówki na przyszłość, dlatego bardzo dziękuję i serdecznie polecam

Wciąż poszukujesz "Psycholog "?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236