lek. med. Tomasz Dworniak

Zdecydowanie Polecam Pana dr, kompetentny, miły i często uśmiechnięty. Tłumaczy każdy aspekt leczenia, nigdy nie miałam wrażenia, ze mnie nie słucha. Jestem w trakcie stymulacji u niego w Invimedzie. Wszystko ok, placówka bardzo nowoczesna. Polecam.

Polecam tego lekarza. Jest kompetentny i doswiadczony, nie owija w bawelne czasami moze sprawiac wrazenie oschlego jednak przy blizszym poznaniu nie ma to znaczenia. Wizyty sa rzeczowe jednak radze uzbroic sie w cierpilwosc i zarezerwowac sobie sporo czasu na oczekiwanie, gdyz doktor ma wiele pacjentek. Radze tez zabierac notes na wizyte, gdyz doktor podaje szybko mnostwo informacji. Mozna oczywiscie kontaktowac sie rowniez telefonicznie i sms-owo, gdy nie odbiera zawsze oddzwania. Jesli ktos szuka profesjonalisty a nie terapeuty to polecam.

Gorąco NIE polecam doktora. Czytałam wcześniej opinie tutaj i mnie zmyliły. Może komuś przypadkiem pomógł, bo ktoś był łatwym przypadkiem i dlatego pisze potem dobre komentarze. Ja się zawiodłam. Zignorował wyniki badań, z którymi przyszłam. Rzucił je na biurko po zważeniu ich w ręku. Przepisał lek do stymulacji, który nie jest w Polsce zarejestrowany. Traktuje pacjentów jak króliki doświadczalne?? Ok, ten lek przepisują za granicą, ale tez nie wszystkie kliniki leczenia niepłodności. Na pytanie dlaczego ten lek a nie inny obraził sie i mówił , że lekarzowi trzeba zaufać. Ok, trzeba, ale pacjentowi też należy się wyjaśnienie co robimy, dlaczego , jaki jest plan leczenia...On traktuje pacjentki, jak bezosobowe kukły, na których testuje swoje metody. Czasem się, uda czasem nie. Jest chamski, w złym humorze, jakby pracował za karę. Jeśli brak mu już cierpliwości może powinien udać się na dłuższy urlop lub zmienić zawód. Brak mu podejścia do pacjenta.Jeśli ktoś chce być traktowany jak intuz, czuć się w gabinecie nieswojo, bać się zadać pytanie, gdy doktor nie mówi co robimy i po co i gdy chce wykonywać rozkazy doktora i słuchać go bezgranicznie, być traktowanym z góry i mieć bardzo krótkie wizyty, być po kilku minutach żegnanym to proszę śmiało dalej chodzić do doktora. Osobiście uważam , że każdy pacjent powinien być traktowany po ludzku i z godnością. Za granicą nie mógłby doktor pracować z takim podejściem do pacjenta i prowadzeniem leczenia. Byłby wyrejestrowany i miałby odebrane prawo wykonywania zawodu. W Polsce może się jeszcze utrzymać, bo jego pacjenci nie znają swoich praw i często są to prości ludzie i zachukani. Szczerze odradzam leczenie się u doktora Dworniaka. Uwierzcie mi, leczenie może odbywać się w zupełnie innej atmosferze i też skutecznie.

To był koszmar i nie życzę takiego lekarza nikomu, olał naszą sprawę. Nigdy nie czułam się tak upokorzona. Wiedziałam od razu, że po zabiegu nic z tego nie będzie :(

Dzięki niemu cieszę się macierzyństwem. Mama Tosi :)

Dzięki niemu cieszę się macierzyństwem.
Mama Tosi :)

Od roku jestem jego pacjentką w klinice niepłodności. Minusami wizyt są: brak komentarza do nowo podejmowanych terapii, chyba że poproszę, nie pamięta jakie leki i w jakiej ilości przypisał, czasem upominam się o receptę, nie uprzedza o sposobie przygotowaniu do zabiegów, dowiadywałam się u pielęgniarek czasem w ostatniej chwili, nie pamięta etapu przygotowań kiedy przychodzę na wizytę - przypominam mu co i jak (chyba nie zagląda w kartę pacjenta?) Nie bada całościowo a reczej wybrane organy, które go w danym momencie interesują. Nie robi notatek, dodatkowych wniosków - mam wrażenie że pracę w danym cyklu ocenia jednotorowo i nic poza wybranymi parametrami go nie interesuje. Należy domagać się niektórych badań krwi, USG. Nie polecam dla początkujących w in vitro z trudnym przypadkiem, chcących całościowej opieki i porady, 100% zaangażowania. Poza tym rzeczowy, konkretny, profesjonalny z doświadczeniem.

Nie polecam, brak szacunku do ludzi, nie ma podejścia do pacjentów,odradzam go jako lekarza każdemu kto pragnie być traktowany godnie

Bardzo gorąco polecam. Przeprowadził udany zabieg i prowadził moją ciąże. Niestety ciąża z komplikacjami, ale dzięki zapobiegliwości Pana Doktora udało się ją doprowadzić do szczęśliwego końca. Rzeczowe podejście do pacjenta, konkretne informacje na wizytach.

Wspaniały lekarz, dzięki Niemu mam moje dwie śliczne córeczki. Wcześniej pięć razy poroniłam a teraz jestem szczęśliwą mamusią:)

Wspaniały lekarz, dzięki Niemu mam moje dwie śliczne córeczki.
Wcześniej pięć razy poroniłam a teraz jestem szczęśliwą mamusią:)

rzeczowy, konkretny, lekarz ma byc przede wszystkim skuteczny, a nie przeprowadzac rozmowy towarzyskie. przeprowadzal u mnie punkcje i tranfer i nie moge nic zlego powiedziec. baaardzo fachowo. pisze to niezaleznie od wyniku tak, aby byc obiektywnym o ile mozna. bardzo dobry lekarz. polecam bardzo

rzeczowy, konkretny,
bardzo dobry lekarz.