lek. dent. Tomasz Fałkowski

<strong>
Uwaga: jest dwóch lekarzy stomatologów w Warszawie o bardzo podobnym nazwisku i tym samymi imieniu: <br/>
- Tomasz Fałkowski ...

<strong>
- Tomasz Fałkowski i <br/>
- Tomasz Falkowski. <br/>
Prosimy o zwrócenie na to uwagi, aby nie popełniać pomyłek.
</strong>

Nie zdziera z pacjentów, tylko proponuje rozwiązania, które są adekwatne do tego, co pacjent potrzebuje. Cenię doktora za umiejętności oraz dobre podejście do pacjentów.

Sprawiający sympatyczne wrażenie lekarz, dosyć popularny, może dlatego, że się dobrze reklamuje. Byłem na paru wizytach, pierwszy zrobiony przez niego ząb, był niedoczyszczony i próchnica wtórna pojawiła się dosyć szybko (to było parę lat temu). Kolejny ząb, też był do ponownego zrobienia dosyć szybko, bo pobolewał. Od strony estetycznej dobrze robi zęby, jeżeli chodzi o kształt, wypełnienia są raczej niedopracowane. Nie wiem czy zdecydowałbym się na ponowną wizytę u tego dentysty, ogólnie na tle innych nie wypada źle, dobrze mu wychodzi leczenie kanałowe, ale w innych gabinetach spotykam się z ...

Nie wiem czy zdecydowałbym się na ponowną wizytę u tego dentysty, ogólnie na tle innych nie wypada źle, dobrze mu wychodzi leczenie kanałowe, ale w innych gabinetach spotykam się z większą fachowością, szerszym zakresem usług, nawet lepszym wyposażeniem gabinetów, a wybieram gabinety nowoczesne, bo na tle kraju, to jest to średnia. Na plus należy zaliczyć to, że stara się wszystko szczegółowo wytłumaczyć, na zabiegi poświeca odpowiednią ilość czasu, nie śpieszy się tak jak inni, nie ma kolejek przed gabinetem, tak jak u niektórych (kiepskich) stomatologów. Denerwujące jest tylko ciągłe plotkowanie o niczym jakie prowadzi z asystentkami, podobną wadę zauważyłem u stomatologów-kobiet, wolę jak lekarz koncentruje się na swojej pracy. Ogólna ocena w skali od 1 do 5, to 4. Stomatolog dobry, ale są lepsi od niego.

Jako wieloletni pacjenci Doktora, nie znajdujemy słów na opisanie naszej wdzięczności dla Niego za wspaniałą pracę, jaką wykonuje. Rekomendujemy Doktora każdemu i w każdym wieku i jako dowód naszego zadowolenia z usług, chcemy powiedzieć, że pacjentami u Niego są całe nasze rodziny z dziećmi włącznie. A że nie jest najtaniej? Jakość ma swoją cenę. Świetna robota panie Tomku! Tak trzymać i się nie przejmować nieprzychylnymi komentarzami!

Ocena beznadziejna. Lekarz miły uprzejmy wygląda na profesjonalistę, ale tylko wygląda. Nie polecam wizyt prywatnych u tego Pana w gabinecie, za pseudo profesjonalizm się słono płaci, jak zaczynałem leczenie nikt nie wspominał o takich kosztach, za cenę uratowania zęba na rok czasu zapłaciłem co za drogi implant. Jak was będzie namawiał na fotelu w inny gabinecie bo to ma w zwyczaju żeby przyjść do niego prywatnie, nie zgadzajcie się !! Jest to nie jawne wyciąganie kasy, pod pretekstem ominięcia pośredników. PS jedna z tych opinii wyżej została napisana z komputera doktora, IP prawdę Ci powie :-)

Rewelacyjne podejście do pacjenta, ceny nie najniższe ale efekt konkretny. Plomby trzymają wiele lat, wyczucie i konkretne podejście to wielki atut. Podany koszt dotyczy leczenia kilku zębów. Szczerze polecam. Andrzej.

Konsultuję się z Panem Doktorem zawsze kiedy mam jakiś problem. Zawsze doradzi, odpowie nawet drogą mailową. Jego odpowiedzi są wyczerpujące . Jest to kompetentny człowiek na właściwym miejscu. POLECAM!

Już od wielu lat leczę zęby u tego lekarza i dlatego mogę jak najbardziej polecić. Świetny fachowiec. Polecam !!!

Moim zdaniem to najlepszy lekarz jakiego znam. Potrafi pacjentowi wszystko wytłumaczyć, pokazać kazde rozwiązanie zarówno te dobre jak i te najlepsze. Leczenie kanałowe nie ma dla niego tajemnic i praktycznie nie ma takiego zęba, który nie byłby możliwy do wyleczenia. Miałam do czynienia z wieloma dentystami i ich opiniami ale tylko dr Fałkowski potrafił rzeczowo odpowiedzieć na wszystkie pytania. Polecam.

Lekarz specjalizuje się głownie w leczeniu kanałowym. Na takie leczenie kilku zębów zostałam do niego skierowana. Nie przypuszczałam, że może to wszystko być tak bezstresowo przeprowadzone i z pełnym sukcesem do tego. A leczył mi zęby, których nikt już nie chciał ratować. Tak więc szczerze mogę polecić wszystkim. Jedyny problem, to długa kolejka chętnych. Ale chyba warto poczekać!

To nie sprawa lekarza, ale kiweownictwa placówki, w której lekarz przyjmuje. Akurat w tym praypadku brak wody do picia i delikatnego mydła w yoalecie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134