lekarz Tomasz Fedorowicz

Chirurg onkolog

Albert Einstein mawiał: "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej...". Ja twierdzę,że jest jeszcze trzecia rzecz co do której jestem pewien…” Nieskończone podziękowania dla doktora Tomasza Fedorowicza za jego niezwykły profesjonalizm, empatię (czasem niedocenianą) i altruizm (siłę, czasami też niedocenianą) które sprzyjają zdrowiu.

Ja twierdzę,że jest jeszcze trzecia rzecz co do której jestem pewien…”

Świetny lekarz. Kompetenty i bardzo uprzejmy. Wizyta przebiegła tak, że syn prawie się nie zorientował kiedy usunięto znamię. Serdecznie polecam!

Pełen profesjonalizm ze strony dr Tomasza Federowicza poza tym niesamowite podejście do klienta naprawdę polecam i ubolewam, że wcześniej tam nie trafiłam

Polecam z całego serca!!! Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta!!! Panie Doktorze wytrwałości życzę i do zobaczenia...

Super lekarz, jego profesjonalizm sposób komunikacji i fachowe podejście do pacjenta bezcenne. Potrafi podnieść człowieka na duchu jakże w trudnej sytuacji kiedy to dowiaduje się że ma czerniaka, a to jest najważniejsze dla osoby w także trudniej dla niej sytuacji kiedy ma rodzinę i dla kogo żyć.

polecam serdecznie Pana Doktora, super specjalista i człowiek przede wszystkim! zgadzam się w 100% z wcześniejszymi opiniami.

Pan dr Fedorowicz to lekarz z powołania, wyleczył moją mamę. Miała bardzo zaawansowanego raka skóry twarzy, były to duże zmiany na całej połowie twarzy (w okolicach oka, nosa, ust, ucha). Pan doktor wziął na siebie odpowiedzialność za chorobę. Mimo że mama miała wtedy ponad 70 lat i inni dermatolodzy proponowali, aby tego "już nie ruszać" on zaopiekował się nią na tyle skutecznie, że dzisiaj ma lat 80 i buzię ładną jak nigdy. Po chorobie nie pozostał żaden ślad. Polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem ze zmianami na skórze. Poleciłam Pana doktora kilkunastu osobom i każda z nich wyszła w pełni zadowolona. Mama mieszkająca 200 km od Poznania wszystkim opowiada, że jest jeden "prawdziwy lekarz", który jej pomógł.
Pan dr powinien prowadzić szkolenia z komunikacji między pacjentem a lekarzem, bo poza nim nie trafiłam na kogoś tak kompetentnego, kulturalnego, a przy tym serdecznego w stosunku do pacjena. Dla niego nie ma znaczenia czy ktoś jest młodą, piękną dziewczyną, czy pomarszczoną staruszką - ważne jest aby pomóc choremu człowiekowi.
Polecam.

Pan Doktor jest świetny usuwałam u niego 3 znamiona, wszystko mi wyjaśnił, powtórzył nawet dwa razy, żebym odpowiednio odbała o ranki. Sam zabieg nic nie bolał. Pan Doktor jest niebywale delikatny. Gabinet sterylnie czysty, także polecam wszytkim.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Godny zaufania, rzetelny, budzi w człowieku to co w czasie choroby najważniejsze czyli wiarę i pewność że to co robi on i pacjent przyniesie skutek w postaci powrotu do zdrowia i tak się dzieje !!!! Świetny psycholog. Gratuluję Panie Doktorze :-)

Najlepszy jaki kiedykolwiek Doktor i terapeuta, mówi szczerze i pewnie i to jest jego największym atutem pomógł bardzo dużo ludziom, chciał bym abym częściej spotykał tak miłych i ciepłych ludzi prawdziwy doktor i oddany Pacjentowi więcej czasu poświęca dla ratowania ludzi niż dla siebie :) Aż miło przybywać u takiego doktora mimo iż mam do niego 450 km nie żałuje ani jednej minuty spędzonej u boku tego fenomenalnego człowieka, jest mi przykro że nie mogę sie leczyć dalej u tego doktora ze względu na odległość jaka mnie dzieli Małopolska a ...

Aż miło przybywać u takiego doktora mimo iż mam do niego 450 km nie żałuje ani jednej minuty spędzonej u boku tego fenomenalnego człowieka, jest mi przykro że nie mogę sie leczyć dalej u tego doktora ze względu na odległość jaka mnie dzieli Małopolska a Wielkopolska. Pan doktor i jego prze miła żona, pozostaną w moich wspomnieniach na zawsze pozdrowienia z Gór Daniel