Pan dr Fedorowicz to lekarz z powołania, wyleczył moją mamę. Miała bardzo zaawansowanego raka skóry twarzy, były to duże zmiany na całej połowie twarzy (w okolicach oka, nosa, ust, ucha). Pan doktor wziął na siebie odpowiedzialność za chorobę. Mimo że mama miała wtedy ponad 70 lat i inni dermatolodzy proponowali, aby tego "już nie ruszać" on zaopiekował się nią na tyle skutecznie, że dzisiaj ma lat 80 i buzię ładną jak nigdy. Po chorobie nie pozostał żaden ślad. Polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem ze zmianami na skórze. Poleciłam Pana doktora kilkunastu osobom i każda z nich wyszła w pełni zadowolona. Mama mieszkająca 200 km od Poznania wszystkim opowiada, że jest jeden "prawdziwy lekarz", który jej pomógł.
Pan dr powinien prowadzić szkolenia z komunikacji między pacjentem a lekarzem, bo poza nim nie trafiłam na kogoś tak kompetentnego, kulturalnego, a przy tym serdecznego w stosunku do pacjena. Dla niego nie ma znaczenia czy ktoś jest młodą, piękną dziewczyną, czy pomarszczoną staruszką - ważne jest aby pomóc choremu człowiekowi.
Polecam.

Super lekarz, jego profesjonalizm sposób komunikacji i fachowe podejście do pacjenta bezcenne. Potrafi podnieść człowieka na duchu jakże w trudnej sytuacji kiedy to dowiaduje się że ma czerniaka, a to jest najważniejsze dla osoby w także trudniej dla niej sytuacji kiedy ma rodzinę i dla kogo żyć.

Polecam z całego serca!!! Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta!!! Panie Doktorze wytrwałości życzę i do zobaczenia...

Najlepszy jaki kiedykolwiek Doktor i terapeuta, mówi szczerze i pewnie i to jest jego największym atutem pomógł bardzo dużo ludziom, chciał bym abym częściej spotykał tak miłych i ciepłych ludzi prawdziwy doktor i oddany Pacjentowi więcej czasu poświęca dla ratowania ludzi niż dla siebie :) Aż miło przybywać u takiego doktora mimo iż mam do niego 450 km nie żałuje ani jednej minuty spędzonej u boku tego fenomenalnego człowieka, jest mi przykro że nie mogę sie leczyć dalej u tego doktora ze względu na odległość jaka mnie dzieli Małopolska a ...

Aż miło przybywać u takiego doktora mimo iż mam do niego 450 km nie żałuje ani jednej minuty spędzonej u boku tego fenomenalnego człowieka, jest mi przykro że nie mogę sie leczyć dalej u tego doktora ze względu na odległość jaka mnie dzieli Małopolska a Wielkopolska. Pan doktor i jego prze miła żona, pozostaną w moich wspomnieniach na zawsze pozdrowienia z Gór Daniel

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Godny zaufania, rzetelny, budzi w człowieku to co w czasie choroby najważniejsze czyli wiarę i pewność że to co robi on i pacjent przyniesie skutek w postaci powrotu do zdrowia i tak się dzieje !!!! Świetny psycholog. Gratuluję Panie Doktorze :-)

Zdecydowany i kompetentny. Pomógł mężowi i siostrze. Wzbudza zaufanie i działa na chorego jak balsam. Stosuje nowoczesne metody leczenia, a przy tym proste i zrozumiałe dla pacjenta. Pomaga uwierzyć pacjentowi w powrót do zdrowia. Udziala porad i konsultacji przez telefon.Gotowy do pomocy w każdej chwili, co ma ogromny wpływ na poczucie bezpieczeństwa u pacjenta, a tym samym wpływa na postępy w leczeniu.

Lekarz z powołania! Bardzo mi pomógł nie tylko z medycznego punktu widzenia. Potrafi jasno przedstawić sytuację i dodać sił, uwierzyć w sukces. Przy tym miły, życzliwy kompetentny. Pomógł nie tylko mnie, ale mojemu dziecku i kilku znajomym. Z czystym sercem polecam go wszystkim potrzebującym. Wiele osób decyduje sie na wizytę u tego lekarza mimo, że mamy do Poznania 150 km. Warto!

Pan Doktor jest świetny usuwałam u niego 3 znamiona, wszystko mi wyjaśnił, powtórzył nawet dwa razy, żebym odpowiednio odbała o ranki. Sam zabieg nic nie bolał. Pan Doktor jest niebywale delikatny. Gabinet sterylnie czysty, także polecam wszytkim.

polecam serdecznie Pana Doktora, super specjalista i człowiek przede wszystkim! zgadzam się w 100% z wcześniejszymi opiniami.

Bardzo dobry fachowiec, ma czas dla pacjenta, wszystko wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości, przy tym bardzo życzliwy i miły człowiek. Super lekarz!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii

Andrzej Gracz

Chirurg onkolog
Gab. Chirurgii Onkologicznej-Medicest
61-862 None
centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań