lekarz Tomasz Fedorowicz

Chirurg onkolog

Świetny lekarz, ma bardzo dobre podejście do pacjentów

Świetny lekarz, ma bardzo dobre podejście do pacjentów

Polecam w 100% ze znamionami tylko do niego. Centrum odpowiednio wyposażone.

Polecam w 100% ze znamionami tylko do niego. Centrum odpowiednio wyposażone.

Bardzo dobry fachowiec, ma czas dla pacjenta, wszystko wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości, przy tym bardzo życzliwy i miły człowiek. Super lekarz!!!

Lekarz z powołania! Bardzo mi pomógł nie tylko z medycznego punktu widzenia. Potrafi jasno przedstawić sytuację i dodać sił, uwierzyć w sukces. Przy tym miły, życzliwy kompetentny. Pomógł nie tylko mnie, ale mojemu dziecku i kilku znajomym. Z czystym sercem polecam go wszystkim potrzebującym. Wiele osób decyduje sie na wizytę u tego lekarza mimo, że mamy do Poznania 150 km. Warto!

Zdecydowany i kompetentny. Pomógł mężowi i siostrze. Wzbudza zaufanie i działa na chorego jak balsam. Stosuje nowoczesne metody leczenia, a przy tym proste i zrozumiałe dla pacjenta. Pomaga uwierzyć pacjentowi w powrót do zdrowia. Udziala porad i konsultacji przez telefon.Gotowy do pomocy w każdej chwili, co ma ogromny wpływ na poczucie bezpieczeństwa u pacjenta, a tym samym wpływa na postępy w leczeniu.