Zdecydowanie odradzam prowadzenia ciąży u dr Fuchsa. Podczas końcowych wizyt dr zasugerował, że synek może mieć problem z układem moczowym i konieczne będzie wcześniejsze wywołanie porodu w celu jak najszybszego leczenia. Na ostatniej wizycie dr oznajmił, że wszystko wróciło do normy, nie zlecił żadnych dodatkowych badań po urodzeniu dziecka. W 3 miesiącu życia synek trafił do szpitala z zagrażającą życiu urosepsą. Powodem okazała się wada wrodzona układu moczowego. Lekarze z Centrum Matki Polki w Łodzi nie mogli uwierzyć, że mimo niepokojących parametrów w trakcie ciąży nie zlecono badań po urodzeniu dziecka. Obecnie synek ma 8 miesięcy, średnio co miesiąc trafiamy do szpitala z infekcją układu moczowego. Powodem jest zbyt późne wykrycie i usunięcie wady. Synek przeszedł już jeden zabieg chirurgiczny i możliwe, że przed nim będą kolejne. Urosepsa pozostawiła w układzie moczowym nieodwracalne zmiany. Niestety zaufałam niewłaściwej osobie i teraz moje dziecko ponosi tego konsekwencje.

Pan Doktor prowadził moją ciążę. Profesjonalnie i godny polecenia. Nie przepada za odpowiedziami na szczegółowe pytania może nawet banalne, nie jest również zbyt empatyczny ale trudno wymagać tego od lekarza , który przyjmuje tak wiele pacjentek. w szpitalu bardzo w porządku wszystko przebiegło sprawnie w czym swój udział miała również pani doktor asystująca.

byłam u Pana Doktora na USG w 13tyg i na połówkowym byłam bardzo zadowolona i postanowiłam się do niego przepisać, jestem już po pierwszej wizycie konkretny na temat ale wizyta strasznie szybka no i może brakuje ciut delikatności... na pewno do niego wrócę ale będę miała listę z pytaniami bo wszystkiego się nie dowiedziałam... ale ogólnie polecam:)

bardzo kompetentny, tłumaczy wszystko o co zapytasz, odpowiada nawet na najbanalniejsze pytania dotyczące ciąży. bardzo polecam jego kompetencje.

Najlepszy specjalista. Dzięki dr Fuchsowi mam 2 zdrowych synów. Zawsze rzeczowa diagnoza, pełny profesjonalizm i pomoc. Jestem jego pacjentką od 8 lat. Szczerze polecam.

Lekarz może i dobry ale w tej chwili organizacja do dupy. Totalna komuna jak w państwowym ZOZIE. Wizyta umówiona na 19.00 a wchodzę do niego o godzinie 20.50 . Nie wiem czy to on się zmienił i już liczy tylko kasę ( bo nie jest to pierwszy taki przypadek) Albo ta jego recepcjonistka, która ma ciągle obesraną minę i przy każdej wizycie pyta się o pesel i nip i numer telefonu - i jest obrażona że coś musi zrobić. Niech sobie kupią komputer i zrobią bazę danych ale ona tego w szkole chyba nie miała. Bo nie wygląda na taką, która jest to w stanie wykonać.

Wspaniały lekarz i sympatyczny człowiek. Pan dr, mimo ogromu pacjentek, zawsze poświęca wizycie należytą ilość czasu, bez pośpiechu odpowiada na wszelkie pytania i w przypadkach nagłych zawsze przyjmie. Polecam w 100%.

Lekarz poprostu REWELACJA!!! wie co robi wie co mówi rzeczowy kompetentny poprostu lekarz bezcenny i dla każdego z różnymi problemami polecam gorąco stała klientka :)

stała klientka :)

super lekarz duzo mu zawdzięczam... dzięki dr.urodziłam córke dzis moje dziecko ma 8 lat

Lekarz ANIOŁ... jeśli nie może odebrać telefonu zawsze oddzwania. wspaniały, ludzki, dyskretny, miły...POLECAM