no opinie poprzednikow musialy byc dawno bo i pan doktor zapewne sie zmienil ,ja nie odczulem ani zaintewresowania moja choroba ,ani rozmowa o niej, jedyne co to raka trzeba usunac i tyle brak ,kontaktu miedzy pacjentem a lekarzem , jezeli opinie moze pisac rodzina to w tym przypadku tak napewno bylo, bo ja jako pacjent jestem innego zdania,kompletny brak zainteresowania na oddziele ,sztuczny usmiech i tyle

Pan dr Gil jest wspaniałym specjalistą. Mój tata przeszedł operację 2 tyg. temu (rak lewego płuca),tata nie chciał się zgodzić na operację, ale Pan dr tak mu powiedział, tak po ludzku że się zgodził. Tata jak na razie czuje się dobrze. Z całego serca bardzo Panu dziekuję. Jest Pan prawdziwym lekarzem ,takim z powołania .

To nie tylko wspaniały lekarz, ale również wspaniały człowiek. Polecam. Drwal

To nie tylko wspaniały lekarz, ale również wspaniały człowiek. Polecam. Drwal

wspaniały człowiek , wspaniały lekarz!!!

wspaniały człowiek , wspaniały lekarz!!!

Wyjątkowy lekarz,doskonały specjalista.... jest niezwykle kompetentnym i życzliwym człowiekiem. Pan doktor sprawił, że z ogromną wiarą w powodzenie... przetrwałam stres związany z operacją. Panie Doktorze.... Dziękuję!!! Wszystkim polecam tego wybitnego lekarza.

Panie Doktorze.... Dziękuję!!!
Wszystkim polecam tego wybitnego lekarza.

Panie Doktorze, Tym jednym kliknięciem chce podziekować Panu za wszystko co Pan zrobil, bym lepiej się czuła przed operacją tj wytlumaczenie mi co boli, dlaczego i kiedy przestanie.Poświęcił mi Pan dużo czasu, nawet nie był Pan moim lekarzem prowadzącym.Dziekuje za uśmiech i dobre serce. Serdecznie polecam wszystkim tego lekarza!!!Edyta Winiarska

Serdecznie polecam wszystkim tego lekarza!!!Edyta Winiarska

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I RÓWNIE WSPANIAŁY LEKARZ.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I RÓWNIE WSPANIAŁY LEKARZ.

wspanialay czlowiek! super lekarz-polecam serdecznie

wspanialay czlowiek! super lekarz-polecam serdecznie

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

Klinika chirurgii

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11

Marek Woźniak

Chirurg ogólny
Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
32-020 Wieliczka