dr n. med. Tomasz Gil

Chirurg ogólny, Torakochirurg

no opinie poprzednikow musialy byc dawno bo i pan doktor zapewne sie zmienil ,ja nie odczulem ani zaintewresowania moja choroba ,ani rozmowa o niej, jedyne co to raka trzeba usunac i tyle brak ,kontaktu miedzy pacjentem a lekarzem , jezeli opinie moze pisac rodzina to w tym przypadku tak napewno bylo, bo ja jako pacjent jestem innego zdania,kompletny brak zainteresowania na oddziele ,sztuczny usmiech i tyle

To nie tylko wspaniały lekarz, ale również wspaniały człowiek. Polecam. Drwal

To nie tylko wspaniały lekarz, ale również wspaniały człowiek. Polecam. Drwal

wspaniały człowiek , wspaniały lekarz!!!

wspaniały człowiek , wspaniały lekarz!!!

Pan dr Gil jest wspaniałym specjalistą. Mój tata przeszedł operację 2 tyg. temu (rak lewego płuca),tata nie chciał się zgodzić na operację, ale Pan dr tak mu powiedział, tak po ludzku że się zgodził. Tata jak na razie czuje się dobrze. Z całego serca bardzo Panu dziekuję. Jest Pan prawdziwym lekarzem ,takim z powołania .

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I RÓWNIE WSPANIAŁY LEKARZ.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I RÓWNIE WSPANIAŁY LEKARZ.

Panie Doktorze, Tym jednym kliknięciem chce podziekować Panu za wszystko co Pan zrobil, bym lepiej się czuła przed operacją tj wytlumaczenie mi co boli, dlaczego i kiedy przestanie.Poświęcił mi Pan dużo czasu, nawet nie był Pan moim lekarzem prowadzącym.Dziekuje za uśmiech i dobre serce. Serdecznie polecam wszystkim tego lekarza!!!Edyta Winiarska

Serdecznie polecam wszystkim tego lekarza!!!Edyta Winiarska

wspanialay czlowiek! super lekarz-polecam serdecznie

wspanialay czlowiek! super lekarz-polecam serdecznie

Wyjątkowy lekarz,doskonały specjalista.... jest niezwykle kompetentnym i życzliwym człowiekiem. Pan doktor sprawił, że z ogromną wiarą w powodzenie... przetrwałam stres związany z operacją. Panie Doktorze.... Dziękuję!!! Wszystkim polecam tego wybitnego lekarza.

Panie Doktorze.... Dziękuję!!!
Wszystkim polecam tego wybitnego lekarza.