lekarz Tomasz Gondek

Pełne obrzezanie - solidne wykonanie , 3 tygodnie po zabiegu uśmiech na twarzy murowany . Dziękuje Panie Doktorze.

Przechodziłem u tego "specialisty " zabieg obrzezania. Cóz moge powiedziec. Gorzej sie tego zrobic nie da. Ten lekarz nie tylko nie potrafi wykonac tegoo zabiegu. On chyba wogole nie wie co to jest obrzezanie. Jest drogi i nic nie potrafi. Niestety spartolil mi zycie. Z tym juz sie chyba nic nie da zrobic.

od wielu lat żaden urolog nie mógł mi pomóc. On znalazł przyczynę

od wielu lat żaden urolog nie mógł mi pomóc. On znalazł przyczynę

Jest wybitnym specjalistą –urolog na wysokim poziomie wiedzy medycznej. Wykazuje ogromne zaangażowanie w leczeniu chorych na oddziale urologii jak i w prywatnym gabinecie. Ponadto jest człowiekiem o wysokim poziomie kultury osobistej ,uprzejmy, życzliwy i zawsze przejawia chęć wysłuchania chorego. Takich lekarzy jak Pan Tomasz Gondek, trudno spotkać na co dzień . W pełni zasługuje na miano najlepszego urologa. Wdzięczna pacjentka. Małgorzata F.

Wdzięczna pacjentka. Małgorzata F.

Fachowy i kompetentny.Dobry specjalista w swojej dziedzinie.Polecam wszystkim.

Fachowy i kompetentny.Dobry specjalista w swojej dziedzinie.Polecam wszystkim.