To moja pierwsza wizyta u Pana Doktora. Trochę długo czekałam ale było warto, lekarz poświęca tyle czasu ile potrzeba dla każdego pacjenta , jest bardzo dokłądny i skrupulatny, Wedlug mnie jest bardzo dobrym lekarzem i jestem zadowolona z tej wizyty. Na pewno będę do niego chodzić.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, konkretny i dokładny lekarz.Wróciłam z wizyty podbudowana, bo okazało się że nie jest tak źle, podejście Pana Doktora do pacjenta bardzo korzystne. Mogę śmiało polecić !!!

Z pełną świadomością mogę polecić dr Górala. Niestety całkiem niespodziewanie musiałam zmierzyć się z różnymi lekarzami i systemem, który czasem odbiera nadzieję. Panie doktorze, słowo dziękuję nawet w małej części nie oddaje tego, ile Pan dla mnie zrobił, a ja będę o Panu pamiętać już zawsze… Pozdrawiam Monika

Bardzo mocno polecam tego ortopedę. Przede wszystkim doskonała robota za odpowiednią cenę! To jest lekarz, który uratował mojego synka. POLECAM I POZDRAWIAM

Lekarz o niespotykanych umiejętnościach, szanujący pacjenta i rzadko spotykanej kulturze osobistej. Dwa lata temu wykonywał mi zabieg usunięcia zespołu cieśni nadgarstka .Zabieg wykonany wspaniale ! Ręka sprawna w 100 %

Kości nie zawsze dobrze się zrastają po 50, dzięki panu doktorowi mam jednak zdrową nogę i nie doskwiera mi już żaden dyskomfort podczas ruchu. To dobry ortopeda, a także miły człowiek.

miły , troskliwy zawsze sprawdza na kolejnych wizytach stan zdrowia to jest wspaniały lekarz drugiego takiego nie ma:)

Zdecydowalam sie pojsc do pana doktora Tomasz Górala sugerujac sie opiniami innych pacjentow , którzy wypowiadali sie b.smpaycznie o panu Doktorze i .............z pełna odpowiedzialnością dolaczam do tej grupy!! Również jestem zadowolona z opieki i efektów leczenia .

Doktor T. Góral to wybitny specjalista ,który do kazdego podchodzi jak swój i kazdemu wytłumaczy po naszemu co trzeba zrobić żeby ulzyc w cierpieniu i pomóc w zwalczeniu dolegliwości.Warto udać się do tego lekarza.Polecam.

W końcu ktoś KOMPETENTNY zajął się mną. P O L E C A M DOKTORA GÓRALA !!!!Nie oszczędzajcie na zdrowiu! Czasami lepiej więcej zapłacić niż iść gdzieś gdzie nie zajmą się człowiekiem odpowiednio.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny "?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław