Super lekarz ortopeda serdecznie polecam wizytę u pana doktora Górala, pełen profesjonalizm, wszystko dokładnie wytłumaczone przystępnym językiem,diagnoza trafiona plus zalecenia polecam jeszcze raz

Wizyta wzorowa. Bardzo szybka diagnoza poparta badaniami i usg , fachowo w bardzo jasny sposób lekarz wytłumaczył jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Polecam

Pełen profesjonalizm ! Pierwsza wizyta i wrażenia bardzo na plus. Bardzo miły, kompetentny człowiek, przesympatyczny lekarz. Pan Doktor zyskał moje zaufanie.

Jestem zadowolona z wizyty. Trafiła do dr Tomasza Górala z polecenia. Otrzymałam komplet informacji i pewność, że trafiłam w dobre ręce. Dziękuję!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, konkretny i dokładny lekarz.Wróciłam z wizyty podbudowana, bo okazało się że nie jest tak źle, podejście Pana Doktora do pacjenta bardzo korzystne. Mogę śmiało polecić !!!

To moja pierwsza wizyta u Pana Doktora. Trochę długo czekałam ale było warto, lekarz poświęca tyle czasu ile potrzeba dla każdego pacjenta , jest bardzo dokłądny i skrupulatny, Wedlug mnie jest bardzo dobrym lekarzem i jestem zadowolona z tej wizyty. Na pewno będę do niego chodzić.

miły , troskliwy zawsze sprawdza na kolejnych wizytach stan zdrowia to jest wspaniały lekarz drugiego takiego nie ma:)

Bardzo mocno polecam tego ortopedę. Przede wszystkim doskonała robota za odpowiednią cenę! To jest lekarz, który uratował mojego synka. POLECAM I POZDRAWIAM

BARDZO POZYTYWNIE OCENIAM PANA DOKTORA , KTÓRY POMÓGŁ NASZEMU SYNOWI. NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ I POCHWAŁĘ ZASŁUGUJE RÓWNIEŻ JEGO PODEJŚCIE DO DZIECI . JESTESMY PEŁNI UZNANIA DLA PRACY TEGO LEKARZA - BRAWO!

Bardzo polecam gabinet dr Górala ! To wysoce profesjonalna i niezwykle solidna w swojej pracy Osoba! To dzięki niemu teraz się uśmiecham!!!