dr n. med. Tomasz Gospodarek

Laryngolog

Dla mnie pod każdym względem JEDEN z najlepszych otolaryngologów w Polsce..., i tutaj brakuje skali oceny, dlatego sama postanowiłam dać ocenę w skali 10/10. Polecam KAŻDEMU czy to jest maluch czy osoba dorosła. Pełen profesjonalizm.

Bardzo dobry fachowiec w dziedzinie otolaryngologii. Świetnie prowadzony oddział w szpitalu w Chojnicach.

Konkretny lekarz z prawidłowym podejściem do dzieci. Córka nawet nie miała sekundy zastanowienia nad tym co będzie robił doktor z jej gardełkiem. Nieświadoma chętnie siedziała na fotelu nie zadawając wielu pytań, np. czy to będzie bolało? Gorąco polecam!

Witam, zdecydowanie bardzo polecam. Byłam z moim synkiem (4 latka) u kilku specjalistów i nikt do końca nie wiedział jak nam pomóc. Kilka razy publicznie i nic, aż trafiłam do doktora prywatnie i po pierwszej wizycie bardzo duża poprawa. Lekarz rozpisał małemu kurację na miesiąc i potem kontrola, póki co jest o 180 stopni lepeij.

Jeden z lepszych lekarzy w Polsce . Korzystałem z jego porad wraz z rodziną. Polecam każdemu kto ma kłopoty laryngologiczne.

Niezadowolony z wizyty odwiedzających go pacjentów.

Niezadowolony z wizyty odwiedzających go pacjentów.

Bardzo dobry fachowiec.Miałem mozliwosc sprawdzic to osobiscie, goraco polecam .

bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy, zabieg udał się bezproblemowo

bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy, zabieg udał się bezproblemowo

lekarz udrożniał mi przegrodę nosową, zabieg sie udał:)...część chrzęstna się po czasie lekko zapadła, ale niebawem będzie poprawka zabiegu..jestem dobrej myśli..poinformuje "po" jak się udała:)

Bardzo dobry fachowiec . Polecam jego zaangażowanie przy leczeniu

Bardzo dobry fachowiec . Polecam jego zaangażowanie przy leczeniu