lekarz Tomasz Gostomczyk

Ginekolog

3,9
3,7

oj ale komuś ten lekarz zaszedł za skórę-nietrudno się domyśleć,że te złe opinie wystawiła jedna i ta sama osoba-masakra-moja droga jeśli coś do kogos masz to więcej odwagi a nie anonimy...hahaha. I nie w tym miejscu-tu ludzie szukają poważnych i kompetentnych podpowiedzi..to nie przedszkole:P

2 razy byłam w ciąży i obie chodziłam do niego jestem zadowolona, gdyby nie on moje pierwsze dziecko by dziś nie spało za ściną, uratował je jestem mu wdzięczna polecam

SUPER LEKARZ POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SUPER LEKARZ POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dr Gostomczy robił mi cięcie cesarskie w szpitalu i jestem bardzo zadowolona po kilku miesiacach nie było sladu po cesarce (pełen profesjonalizm. Tylko drugą cesarke robił mi kto inny i mam wielką blizne i zrosty

Super lekarz,posiadający odpowiednie kompetencje i doświadczenie. Stawia trafne diagnozy. Poza tym wspaniały człowiek o dobrym sercu:)

Urodziłam po przez cięcie cesarskie robione przez dr Gostomczyka i uważam ze jest godny polecenia jesli chodzi o lekarzy w Ostrowie . . .

lekarz ktory ma pojecie o tym co robi bardzo sympatyczny mily i wesoly zawsze sluzy pomoca..polecilabym go kazdej pacjentce

Dla mnie ten lekarz jest naprawde świetny:)zawsze ma czas dla swoich pacjentek. każdej swojej pacjetce poświęca bardzo dużo uwagi i zainteresowania.Naprawdę szczerze polecam każdej dziewczynie tego specjalistę.

Bardzo dobry lekarz, do tego bardzo uprzejmy. To moja druga ciąża i bardzo sobie chwale jego podejście do pacjenta i umiejętności.Zawsze z chęcią odpowiada na zadane pytania, nie zbywająć niemiłymi odpowidziami. Pierwszą ciąże przeprowadzała mi pani ginekolog z Krotoszyna - nie ma porównania. Szczerze polecam doktora Gostomczyka.

Polecam tego lekarza. Bardzo miły i kompetentny, poświęca czas, dokładnie wyjaśnia chorobę jak i to w jaki sposób będzie przebiegało leczenie. Wizyta u tego specjalisty wywarła na mnie pozytywne wrażenie.