lekarz Tomasz Goździewicz

Lekarz konsultant ZUS

Niestety, ale doktor potraktował mnie w zeszłym tygodniu bardzo nieuprzejmie. Spotykając go powiedziałam, ze wyrażę swoja opinie ze spotkania na forum, a on odpowiedział, iż jak to zrobię to oskarży mnie o stalking i spotkamy się w sądzie, bo wg tego pana nie można pisać o tym, co nas spotkało ze strony lekarza. Mianowicie powiedziałam mu, że sześć lat temu miałam zabieg laserowy korekcji wady krótkowzroczności (do którego nie było żadnych przeciwwskazań), który miał gwarantować, ze na 99% wada nie wróci, lecz ku mojemu zaskoczeniu wróciła i to po trzech latach. Podczas rozmowy doktor zaśmiał mi się w twarz mówiąc: "no widzi pani, jest pani w tym jednym procencie, jest pani wyjątkowa". I zaproponował, żebym skorzystała z usług ich kliniki, bo akurat jest promocja cenowa. Ja się pytam: gdzie poszanowanie dla pacjenta.... mnie spotkała bezczelność i na dodatek straszenie sadem za , zamiast przyznać się do błędu, bo coś poszło nie tak i zaproponować w ramach rekompensaty korektę w ramach reklamacji (mimo upływu lat, bowiem ówcześnie gwarancja i wizja niezawodności była snuta bardzo kolorowo). Odradzam zabiegi wykonywane przez tego lekarza, bowiem w obliczu problemów okazuje się, że człowiek zostaje zastraszony sądem i potraktowany, jak ktoś kto powinien zamilknąć i nie próbować wyrażać swojego niezadowolenia z zabiegu. Dziękuję Panu Doktorowi za szantaże.

Niestety nie mogę wypowiedzieć się pozytywnie na temat "obsługi" ww. Pana doktora. W dniu 23.01.2018r. po przełożonej wizycie z godz. 15.00 na 8.00 spóźnił się około 1,5 godziny na wizytę. Niestety nie znalazł czasu nawet za zajrzenie do oczu dziecka i tylko na podstawie badania komputerowego wypisał zlecenie na okulary oraz ćwiczenia oczu. Dziecko miało przez 3 dni zakraplane oczy atropiną, i teraz cierpi z powodu braku ostrości widzenia. Po konsultacji z innymi okulistami okazało się, że nie było powodu podania atropiny można było zastosować inne krople do rozszerzenia źrenic. Niestety Pan Doktor nie uprzedził nas o tak długim działaniu atropiny również nie zapytał czy dziecko ma podawane jakieś leki lub jest uczulone. W tym momencie mam duże wątpliwości co do kompetencji Pana doktora.

Jestem pacjentem doktora Goździewicza od wielu lat.Kolejno zajmował się moją wada zwroku. Zawsze tłumaczył na czym polega zabieg i ostrzegał o konsekwencjach jeżeli nie zmienię warunków mojej pracy. Wykazał dużoi cierpliwości ,bo przed każdym zabiegiem byłem zestresowany.Wszystko zawsze się kończyło dobrze zwrok się poprawił znacznie i teraz tylko chodze na kontrolę.