dr hab. n. med. Tomasz Grodzki

Torakochirurg

Dziękuję panu Grodzkiemu i całemu personelowi za miłą,dobrą opiekę i życzliwość lekarzy,DZIEKUJE Z CALEGO SERCA.

To wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejacu.. Jest życzliwy miły i kompetentny. Oddany pacjentom .doskonały fachowiec. Jestem 1 m-c po operacji która przeprowadzał prof. Czuję się bardzo dobrze , oddycham coraz lepiej,blizny są male,.jestem pod wrażeniem umiejętności Prof. Grodzkiego.

Lekarz kompetentny, oddany pacjentom, świetny organizator pracy. Przeszedłem skomplikowaną operację, której dokonał wraz ze swoim zespołem w sytuacji gdzie inni znani lekarze twierdzili, że jest to niemożliwe. Upłynęło 1,5 roku od operacji i ja żyję i mam się świetnie. Każdemu życzę, aby w takich ciężkich chwilach znalazł się pod opieką prof. Grodzkiego, lub jemu podobnych.

Miałem 10 lat jak moi rodzice oddali moje zdrowie i życie w ręce tego wspaniałego człowieka. Operował mnie dwukrotnie. Pamiętam przyjazne spojrzenie Pana Doktora i podtrzymywanie moich rodziców na duchu. W tym roku skończę 20 lat i jestem zdrowy dzięki Panu Grodzkiemu. Pozdrawiam Maksymilian C. z rodziną.

Prof. T.Grodzki z dużą życzliwością zainteresował sie moją chorobą. Wnikliwie zapoznał się z wynikami badań i podjął decyzję o operacji, która miała miejsce jesienią 2011 r. Dzięki niej odzyskałem nadzieję i wiarę w skuteczność leczenia. Generalnie cały zespół lekarz torakochirurgów w Szczecinie -Zdunowie zasługuje na pochwały za sympatyczny stosunek do pacjentów i profesjonalność. Duża w tym zasługa Pana Profesora. Dziękuję.

Wszystkim chorym życzę takiego oddanego, życzliwego lekarza

Wszystkim chorym życzę takiego oddanego, życzliwego lekarza

Wspaniały lekarz!!! Dla pacjenta miły i uprzejmy. Fachowiec jakich w naszym kraju niestety mało. Przeprowadzał moją operację i naprawdę byłam w szpitalu otoczona fachową i uprzejma opieką. POLECAM!!!

Dr Grodzki 5 lat temu usunął z mojego płuca 4 ogniska nowotworowe.Jestem pełen uznania dla jego fachowości jako torakochirurga.

Super lekarz i wspaniały człowiek. Zastanawia mnie, kiedy ma czas na życie prywatne, bo oddaje się całkowicie pacjentom.. Co dzień, nawet w niedzielę - dniu wolnym od pracy, odwiedza szpital i swój oddział. Mimo, że wykonuje mnóstwo skomplikowanych i dla innych niewykonalnych operacji, potrafi podejść do pacjenta i "poklepać" go po ramieniu na pocieszenie!!!

Specjalista o niezwykle fachowym podejściu, przekazuje całą prawdę o sytuacji zdrowotnej pacjenta, nie obiecuje 'złotych gór', mówi otwarcie na jaką pomoc można z jego strony liczyć i jakie ewentualnie mogą wystąpić powikłania po planowanym zabiegu. Swoją pracę wykonuje najlepiej jak potrafi.