dr hab. n. med. Tomasz Grzeladr hab. n. med. Tomasz Grzela - zdjęcie profilowe

Znajomość􀀀 języków obcych:
- angielski

Wykonywane badania:
- USG Duplex-Doppler żył kończyn dolnyc

Fantastyczny specjalista ze świetnym podejściem do pacjenta. Konkretny i rzeczowy, cierpliwy i bardzo dokładny. Bardzo polecam tego lekarza. Miałam do czynienia z wieloma znanymi cenionymi profesorami flebologii. Niestety mimo uprzejmości i kompetencji, nie potrafili wyleczyć mnie z mojej przypadłości. Żaden nie wierzył, ze moj żylak nadaje sie do leczenia laserem. Mam za sobą nieudaną fleboktomię u bardzo znanego profesora. Dr Grzela jako jedyny lekarz podjął wyzwanie leczenia laserowego. Z pełnym sukcesem.

Jest bardzo miły uprzejmy i bardzo,bardzo dobrym lekarzem,polecam każdemu.

Jest bardzo miły uprzejmy i bardzo,bardzo dobrym lekarzem,polecam każdemu.

Jestem bardzo niezadowolona z leczenia u pana dr Grzeli. Po 4 wizytach w klinice moje nogi wyglądają gorzej niż przed leczeniem. Jeżeli ktoś chce skorzystać z ich usług to niech to dobrze przemyśli i koniecznie skonsultuje z innymi lekarzami.Układ żylny to bardzo poważna sprawa.

Chciałbym tą drogą podziękować Dr Tomaszowi Grzeli za wyleczenie moich nóg a żeby naprawdę pokazać,że nie są to takie zwykłe nogi kilka słów wstępu. Jestem chory na ciężką postać hemofilii A. Jest to choroba charakteryzująca się wylewami krwi do stawów po najmniejszych urazach a nawet samoistnymi w ciężkiej postaci hemofilii tak jak to było u mnie. Setki wylewów dokumentnie zniszczyły mi lewy staw kolanowy doprowadzając do bardzo dużej szpotawości nogi. Konieczna była operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Przeszkodą w wykonaniu operacji były owrzodzenia podudzi. Z leczeniem ran na nogach walczyłem ponad 2 lata. Niekończący się serial wizyt w różnych poradniach lekarskich, posiewy, wymazy, terapie antybiotykami itp. itd. bez absolutnie żadnego pozytywnego efektu leczenia – rany nie goiły się. Zupełnie zrezygnowany we wrześniu 2010 r. przypadkowo natknąłem się na stronę internetową Centrum Flebologii. Już na drugi dzień “prosto z ulicy” bez żadnego zapisywania zjawiłem się u Państwa – i zostałem przyjęty przez Dr Tomasza Grzelę. Już na pierwszej wizycie Dr Tomasz Grzela powiedział, że istnieje szansa zaleczenia ran do końca 2010 r. Dla mnie Dr Tomasz Grzela to lekarz – pierwszy tej klasy spośród poznanych mi lekarzy, a lecząc się kilkadziesiąt lat poznałem ich niemało. Dr Tomasz Grzela to wysoka kultura, zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm. A to wszystko połączone z dużą serdecznością, zwyczajnym ludzkim podejściem do pacjenta, troską o niego co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Dr Tomasz Grzela to po prostu prawdziwy pasjonat, pełen profesjonalizm lekarski i ludzka empatia – a więc prawdziwe powołanie lekarskie. Już w listopadzie 2010 r. rany były na tyle zaleczone,że udało się wykonać planowaną od 2 lat operację wszczepienia endoprotezy lewego kolana. Wiadomo,że sukces ma wielu ojców ale wiem, że tak błyskawiczne wyleczenie moich nóg to nie jest przypadek statystyczny – to efekt rzetelnej pracy, w którą włożone jest całe serce wszystkich pracowników Centrum Flebologii. Zawsze u Państwa w C.F. spotykałem się z ciepłą domową atmosferą, z serdecznością, gdzie praca jest tak zorganizowana iż nie ma kolejek nikt się tu nie denerwuje, panuje spokój a w tle leci relaksująca muzyczka. To zasługa Pań, które pracują w rejestracji na pierwszej linii kontaktu z potencjalnym pacjentem. Na koniec muszę zauważyć – bo tego nie sposób nie zauważyć – absolutne mistrzostwo świata w robieniu opatrunków i bandażowaniu nóg przez Panie pielęgniarki. Jeszcze raz dziękuje, przepraszam za ten długi wpis ale zawarłem absolutnie samą esencję. Marek Wróblewski.