Tomasz Gul

Chirurg naczyniowy

Wspanialy lekarz chirurg naczyniowiec. Szczegółowo tłumaczy na czym polega operacją usunięcia żylaków z nogi. Jeszcze przed wykonaniem badania doplera potrafił okreslic że to nie róża tylko operacja żylaków. Wykazuje wielka troske o pacjenta. Jestem zachwycona i z całą odpowiedzialnością polecam to każdemu. Teresa.

Chodząca kompetencja na najwyższym poziomie, lekarz z powołania, traktujący pacjenta jak człowieka, a nie przypadek medyczny. Jest uprzejmy, kulturalny. Świetny chirurg naczyniowy i nie tylko. Polecam Go każdemu z czystym sumieniem.

Jest super lekarzem i człowiekiem więc serdecznie Polecam Go każdemu :) :) :) :) Pozdrowionka moi mili <3

Wspanialy lekarz,ktory traktuje pacjenta jak czlowieka.Robil mi operacje na zylaki na 2 nogi,jestem zachwycona i z cala odpowiedzialnoscia polecam go kazdemu.Anna D.

Świetny chirurg naczyniowy i nie tylko. Traktuje pacjenta jak człowieka, a nie przypadek medyczny. Rozmawia z pacjentami i tłumaczy, na czym polega operacja. Operował moją mamę, mnie i męża. Polecamy Go każdemu z czystym sumieniem. Jadwiga Wesołek.

Operował moją mamę, mnie i męża.
Polecamy Go każdemu z czystym sumieniem. Jadwiga Wesołek.

Oprócz tego że jest świetnym lekarzem, do do tego człowiekiem.

Oprócz tego że jest świetnym lekarzem, do do tego człowiekiem.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Katowice"?

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Leszek Sedlak

Gabinet Leczenia Chirurgii Żył i Tętnic
Dyrekcyjna 6
40-013 Katowice
Klinika Chirurgii Endowaskularnej NZOZ „EuroMedic”
Rolna 18
Wojewódzka 22