Wspaniały lekarz z sercem na dłoni cieszymy się,że trafiliśmy do niego myślę,że uratował syna przed kalectwem a może i uratował mu życie.Dziękuję

Wspaniały lekarz z sercem na dłoni cieszymy się,że trafiliśmy do niego myślę,że
uratował syna przed kalectwem a może i uratował mu życie.Dziękuję

Pan doktor nie leczy . Pyta się Pacjenta co mu pomaga i co mu przepisać. Nie wykonuje jakichkolwiek badań. Raz mówi że będę skierowana na oddział A jak przyjeżdżam to daje następny termin i tak w kółko (6 mies ). Osobiście nie polecam tego lekarza.

Wspanialy lekarz chirurg naczyniowiec. Szczegółowo tłumaczy na czym polega operacją usunięcia żylaków z nogi. Jeszcze przed wykonaniem badania doplera potrafił okreslic że to nie róża tylko operacja żylaków. Wykazuje wielka troske o pacjenta. Jestem zachwycona i z całą odpowiedzialnością polecam to każdemu. Teresa.

Wspanialy lekarz,ktory traktuje pacjenta jak czlowieka.Robil mi operacje na zylaki na 2 nogi,jestem zachwycona i z cala odpowiedzialnoscia polecam go kazdemu.Anna D.

Jest super lekarzem i człowiekiem więc serdecznie Polecam Go każdemu :) :) :) :) Pozdrowionka moi mili <3

Chodząca kompetencja na najwyższym poziomie, lekarz z powołania, traktujący pacjenta jak człowieka, a nie przypadek medyczny. Jest uprzejmy, kulturalny. Świetny chirurg naczyniowy i nie tylko. Polecam Go każdemu z czystym sumieniem.

Oprócz tego że jest świetnym lekarzem, do do tego człowiekiem.

Oprócz tego że jest świetnym lekarzem, do do tego człowiekiem.

Świetny chirurg naczyniowy i nie tylko. Traktuje pacjenta jak człowieka, a nie przypadek medyczny. Rozmawia z pacjentami i tłumaczy, na czym polega operacja. Operował moją mamę, mnie i męża. Polecamy Go każdemu z czystym sumieniem. Jadwiga Wesołek.

Operował moją mamę, mnie i męża.
Polecamy Go każdemu z czystym sumieniem. Jadwiga Wesołek.