dr n. med. Tomasz Gwardys

Alergolog dziecięcy, Pulmonolog

Kochani,nigdy nie będzie lepszego człowieka,wspaniały był z niego lekarz, człowiek oddany sercem do chorych, wszystkie pieniądze bym oddał żebym dalej mógł leczyć u niego swoją córkę którą się opiekował od urodzenia.Potrafił wyjść z wesela żeby zdiagnozować chorobę.Był dla nas wielkim przyjacielem.Nigdy Cię nie zapomnimy Tomku,Magda,Marcin i Twoja pacjentka Justysia.

Lekarzy przyjmuje m.in. na Kamińskiego w Łodzi. Niestety prywatny gabinet a urzęduje z pielęgniarką która w czasie wizyty pobiera krew, robi szczepienia, testy innym pacjentom. Słowem w czasie waszej wizyty przewija się tam tabun ludzi. W tym czasie lekarz słucha Was, rozmawia z pielęgniarką, słucha drugiego pacjenta (jego rodzica) i dobrze jeśli mały pacjent w tym czasie nie płacze. Za tą przyjemność trzeba zapłacić a lekarz niewiele słyszy z tego co mówicie, niewiele rejestruje, i stawia diagnozę. Taaak, może to i dobry lekarz ale zero prywatności dla pacjenta i znikoma koncentracja lekarza w czasie wizyty. Dlatego nie oceniam źle lekarza ale warunki w jakich przyjmuje są żenujące.

Był to cudowny i wspaniały człowiek a dopiero potem profesjonalista w swojej dziedzinie lekarskiej. on sprawił że moje dziecko przestało chorować i go uwielbiało. Szkoda że tak dobry człowiek musiał tak szybko odejść

wspaniały lekarz,super podejście do dzieci pomimo że sam walczy z chorobą nie traci poczucia humoru za co dzieci go tak lubią,mój syn dzięki doktorowi zaczął normalnie żyć jak inne dzieci

Niezwykle kompetentny a zarazem zawsze radosny doktor. niezwykle trafnie stawia diagnozę. Mojej córeczce w trzy miesiące wyleczył długotrwały uporczywy kaszel z którym inny alergolog walczył prawie dwa lata. Cudowny człowiek niezwykle życzliwy. Z całego serca polecam tego specjalistę.

do kogo bedziemu chodzic moi drodzy gdzie znalesc tak dobrego czlowieka i lekarza serce peka

Ja u niego byłam 2 razy państwowo i jestem niezadowolona. Zrobił synkowi testy tylko czy jest alergikiem czy nie. Wyszło że jest i nic z tym nie zrobił. Mój syn bardzo mi chorował, dopiero w szpitalu w Łagiewnikach (pół roku później) zrobiono mu konkretne testy na alergię z krwi i wyszło uczulenie na roztocze. Dali mi takie leki, że mam święty spokój.

WSPANIAŁY ,KOMPETENTNY,PROFESJONALISTA W 100% A DO TEGO WSZYSTKIEGO MOGE DODAĆ ŻE TO FENOMENALNY CZLOWIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Świetny specjalista i wspaniały człowiek, dzięki niemu moja córka może dziś cieszyć się "normalnym" aktywnym życiem i nie myśleć o chorobie. Na Doktora Gwardysa można liczyć zawsze i o każdej godzinie, dla pacjentów ma czas zawsze (nawet na urlopie)odbiera telefony i służy pomocą.

KOMPETENTNY, WNIKLIWY, UPRZEJMY, GODNY ZAUFANIA I JAK NAJBARDZIEJ POLECENIA!, Z POCZUCIEM HUMORU I DUŻĄ DAWKĄ POZYTYWNEJ ENERGII -> PO PROSTU... LEKARZ Z POWOŁANIA :)) Wspaniały doktor i cudowny wujek :))

Wspaniały doktor i cudowny wujek :))

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Łódź"?

Jagoszewskiego 67 m. 1
91-357 Łódź