dr n. med. Tomasz Gwardys

Alergolog dziecięcy, Pulmonolog

Świetny specjalista i wspaniały człowiek, dzięki niemu moja córka może dziś cieszyć się "normalnym" aktywnym życiem i nie myśleć o chorobie. Na Doktora Gwardysa można liczyć zawsze i o każdej godzinie, dla pacjentów ma czas zawsze (nawet na urlopie)odbiera telefony i służy pomocą.

Super specjalista polecam wcześniej leczyłam dziecko u innych specjalistów i zero rezultatu,teraz dojeżdzam do tego lekarza ponad 100 km bo ponieważ pomoga a to najważniejsze.

Leczę dziecko prawie 10 lat u doktora.Nigdy nas nie zawiódł,pomagał nawet wtedy gdy potrzebowaliśmy pomocy natychmiast.Pomaga, doradza, wybiera drogę leczenia.Obecnie dziecko ma odstawione wszystkie leki, chodzimy tylko na kontrole.

w statystyce najwyzej ocenianych lekarzy zajmuje u mnie 1 miejsce.wiedza,kompetentność i sposób podejścia do dziecka na wysokim poziomie a to wzbudza zaufanie kazdej mamy.

lekarz bardzo miły, zawsze uśmichnięty, poświęca dużo czasu pacjentowi, troszczy się o pacjentów

świetny specjalista jeśli chodzi o alergologię i pulmunologię. Pomógł mojemu dziecko,może troszeczkę mało kontaktowy jest,ale zważając na ilość pacjentów pod gabinetem,rozumiem ;-))))