dr n. med. Tomasz Gwozdziewicz

Ortopeda, Traumatolog

Jeszcze raz wysyłam opinię.Pomyliłam gwiazdki.Polecam z całego serca .Kompetentny i miły lekarz.Mam kilka problemów i zajął się wszystkimi.

Polecam Lekarza.Szanuje starsze osoby i słucha co mówi pacjent co jest teraz rzadkością.Ma empatię dla ludzi

Lekarz ani razu nie spojrzał na blizny pooperacyjne obu rąk. Pacjent to tylko kolejne 200 zł do portfela. W dodatku wprowadza w błąd i wypisując wniosek na świadczenie rehabilitacyjne mówi, że nie trzeba mieć wniosku od pracodawcy co jest kłamstwem.

Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Rzeczowo objaśnia co i jak. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Miły i sympatyczny. Polecam lekarza.

Świetny lekarz pod każdym względem!! Widać ze jest wysokiej klasy specjalistą. Zastrzyk kwasem totalnie bez bólu 💪

Świetny lekarz pod każdym względem!!
Widać ze jest wysokiej klasy specjalistą.

Zastrzyk kwasem totalnie bez bólu 💪

Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym fachowcem ale tez miłym i dobrym czlowiekiem. Wyleczyl mi jedna reke a teraz bez wahania poddam sie operacji na druga i wiem ,ze bedzie dobrze bo ufam lekarzowi

Bardzo dobry i kompetentny lekarz . Jeden z najlepszych jakich miałem okazję spotkać w swoim życiu . Dzięki niemu mam sprawną dłoń .

Bardzo dobry chirurg z dużym doświadczeniem i wiedzą, wspaniały człowiek. Lekarz o wielkiej kulturze i ujmującym sposobie bycia.

Bardzo dobry chirurg z dużym doświadczeniem i wiedzą, wspaniały człowiek.
Lekarz o wielkiej kulturze i ujmującym sposobie bycia.

Polecam tego lekarza. Bardzo dobry specjalista, a do tego bardzo dobry czlowiek. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu. Wszystko dokładnie tłumaczy. Mily i sympatyczny. Bardzo dziękuje za wszystko Panie doktorze. Jadwiga K.