dr n. med. Tomasz Hajzler

Pediatra

Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci oraz rodziców. Uważnie bada i wyjaśnienia nawet najbłahsze rzeczy. Nigdy nie zdarzyło się żeby odmówił przyjęcia dziecka nawet jeśli miał już komplet pacjentów.

Świetny lekarz i cudowny człowiek. wszystko zawsze jest tak jak powinno być. Tzn.nawet najmniejszy katarek czy kropeczka na ciele nie zostają zbagatelizowane.Mam pewność, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Moja córcia też Go uwielbia.

Najwspanialszy pediatra jakiegokolwiek spotkałam w życiu! Bardzo fachowo i rzeczowo podchodzi do sprawy.Potrafi jasno wytłumaczyć chorobę oraz sposób jej leczenia.Poświęca dużo czasu na przeprowadzenie wizyty.W razie jakichkolwiek wątpliwości kieruje na specjalistyczne badania.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta.Jak najwięcej takich lekarzy! GORĄCO POLECAM!!!

Najwspanialszy pediatra jakiegokolwiek spotkałam w życiu!

Lekarz który ma wspaniałe podejście do dzieci, jego diagnozy trafne i leczenie skuteczne. Mojemu dziecku podczas wizyty nie znika uśmiech, bardzo wszystkim polecam.

Lekarz bardzo sympatyczny:) Moje dzieci nie chcą chodzić do innych tylko zawsze do niego się rejestrujemY:)

Numer 1 wśród bielskich pediatrów! Duża wiedza, wspaniałe podejście do małego pacjenta i decyzyjność w stawianych diagnozach to wg mnie główne zalety Pana Tomasza. Naprawdę jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Cudowny lekarz! Wizyta błyskawiczna, bardzo uprzejmy, miły, wie jak podchodzić do dziecka! Poświęcił nam dużo czasu i wszystko dokładnie wytłumaczył!

Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. Nie jest mu obojętny los małego pacjenta. W razie potrzeby bez zastanowienia wystawia skierowania nawet do najbardziej poszukiwanych specjalistwó. Po raz pierwszy odniosłam wrażenie, że ktoś zupełnie serio zainteresował się moim dzieckiem.

Najlepszy z najlepszych, Wspaniały, cudowny, niepowtarzalny nie ma takiego drugiego Lekarza na świecie polecam.

lekarz z glowa na karku i doswiadczeniem

lekarz z glowa na karku i doswiadczeniem

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bielsko-Biała"?

POLI-MED

Bielsko-Biała
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24