dr n. med. Tomasz Hajzler

Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci oraz rodziców. Uważnie bada i wyjaśnienia nawet najbłahsze rzeczy. Nigdy nie zdarzyło się żeby odmówił przyjęcia dziecka nawet jeśli miał już komplet pacjentów.

Lekarz bardzo sympatyczny:) Moje dzieci nie chcą chodzić do innych tylko zawsze do niego się rejestrujemY:)

Świetny lekarz i cudowny człowiek. wszystko zawsze jest tak jak powinno być. Tzn.nawet najmniejszy katarek czy kropeczka na ciele nie zostają zbagatelizowane.Mam pewność, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Moja córcia też Go uwielbia.

Lekarz który ma wspaniałe podejście do dzieci, jego diagnozy trafne i leczenie skuteczne. Mojemu dziecku podczas wizyty nie znika uśmiech, bardzo wszystkim polecam.

Numer 1 wśród bielskich pediatrów! Duża wiedza, wspaniałe podejście do małego pacjenta i decyzyjność w stawianych diagnozach to wg mnie główne zalety Pana Tomasza. Naprawdę jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Najlepszy z najlepszych, Wspaniały, cudowny, niepowtarzalny nie ma takiego drugiego Lekarza na świecie polecam.

Najwspanialszy pediatra jakiegokolwiek spotkałam w życiu! Bardzo fachowo i rzeczowo podchodzi do sprawy.Potrafi jasno wytłumaczyć chorobę oraz sposób jej leczenia.Poświęca dużo czasu na przeprowadzenie wizyty.W razie jakichkolwiek wątpliwości kieruje na specjalistyczne badania.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta.Jak najwięcej takich lekarzy! GORĄCO POLECAM!!!

Najwspanialszy pediatra jakiegokolwiek spotkałam w życiu!

lekarz z glowa na karku i doswiadczeniem

lekarz z glowa na karku i doswiadczeniem

świetny specjalista, dokładnie bada malego pacjenta, nie stawia pochopnie diagnozy.polecam

totalne dno , brak kompetencjij ,czerpliwośczi

totalne dno , brak kompetencjij ,czerpliwośczi