Tomasz Harań

USG

Na prawdę świetny lekarz. Pomógł wielu moim znajomym rozpoznać różne choroby, ja robiłam USG 3D w ciąży. Doktor jest dokładny i sumienny i przy tym szalenie miły, asystentka równie miła. Gorąco polecam!!!

PO wizycie u oszusta Harania poszłam do Prawdziwego Lekarza, który przynajmniej powiedział prawde że jestem chora. Niestety Pan H. powiedział, że nic mi nie jest i że zawracam głowe jemu i zajmuje miejsce ludziom naprawdę potrzebującym. Tak lekarz chyba nie powinien się odzywać na pacjenta. Jeszcze 3 godziny czekania mimo umówionej godziny. Niektórzy pracują i mają czasu przesiadywać w poczekalni kilku godzin.

Witam Lekarz fantastyczny, prwdziwy fachowiec bez dwoch zdan...ale... Jego gabinet i obsluga fatalna... A szkoda bo to wszystko psuje... By umowic sie na wizyte trzeba dzwonic tysiace razy... A gdy wkoncu znudzona odsluchiwaniem automatycznej sekretarki pojechalam do gabinetu... Przywitala mnie bardzo niemila pielegniarka i z wielka laska umowila na wizyte... Panie doktorze prosze cos zrobic z funkcjonowaniem gabinetu, niech jego obsluga bedzie tak jak pan doktor z prawdziwego zdarzenia...

Witam

jest rewelacyjny, wśród położnych ma opinię 100 %-owej sprawdzalności płci dzieci :)

Niestety nie mogę się wypowiedzieć na tematy wymienione w ankiecie. Nie miałam bowiem szansy sprawdzić kompetencji czy podejścia Pana Doktora i tego nie będę oceniać (opinię zawarłam tylko dlatego, że jest ona wymagana by zamieścić ten komentarz - nie jest zupełnie miarodajna). Pan Doktor jest podobno świetnym lekarzem. Niestety obsługa jego gabinetu daje dużo do życzenia. Zupełny brak profesjonalizmu. Od 25 stycznia próbuję się umówić na wizytę. Za pierwszym razem kiedy się dodzwoniłam Pani, która odebrała telefon poinformowała mnie, że koleżanki, która umawia terminy wizyt nie ma więc nie może mnie zarejestrować. Powiedziano mi, że mam dzwonić w następny poniedziałek. Zadzwoniłam w poniedziałek 28-01-2013. Usłyszałam komunikat, że z powodu urlopu gabinet jest nieczynny i rejestrować można się od poniedziałku (!)04-02-2013. Wobec czego we wskazany poniedziałek również podjęłam próbę umówienia się na wizytę (podkreślam : wizytę płatną do prywatnego gabinetu - nie do państwowej służby zdrowia). Niestety tego dnia wielokrotnie usłyszałam jedynie komunikat o godzinach, w których można się zarejesrować. Niestety nadal nie udało mi się dodzwonić, mimo, że dzwoniłam w godzinach wskazanych w komunikacie. W środę 06-02-2013 o godzinie 16:30 (stosując się do instrukcji zawartych w komunikacie środy od 16 do 19)próbowałam umówić się na wizytę osobiście w gabinecie na Obornickiej. Niestety odbiłam się jedynie od zamkniętych drzwi. Na tabliczce przed gabinetem przeczytałam natomiast, że rejestrować można się w godzinach przyjęć to jest: pn, czw 9 - 13:30; wt. 14 - 19. Coś jakby nie zgadza mi się z nagranym komunikatem. W dniu dzisiejszym (w czwartek 9 - 13:30) o godzinie 9:15 i 9:20 również nie udało mi się dodzwonić. Różnica jest taka, że komunikat włączył się po kilku sygnałach. Na marginesie tylko pragnę zauważyć, że na usg jamy brzycha udało mi się zarejestrować w przychodni na Kościuszki - wizytę miałam w ciągu niecałego tygodnia od skierowania. Byłoby szybciej ale nie zdążyłabym się przygotować (3 dni należy unikać wzdymającego jedzenia, i 2 dni łykać espumisan)i w międzyczasie był weekend :) Trochę zmieniła mi się opinia na temat publicznej złużby zdrowia. Prywatnej też...

Panu Doktorowi zawdzięczam życie.Tylko on wykrył mi torbiele na jajnikach mięsniaki macicy.Leżałam 5 dni w szpitalu i nasze konoały nie wiedziały co mi jest.Pani dr łaskawie zrobiła mi usg w szpit.i nic nie widziała!dzięki temu,ze sama sie udałam do Dr Harania żyję.Z właściwą diagnozą na której oparł sie ginekol.zostalam zoperowana i cieszę sie życiem.

Mieszkam w woj. śląskim, przebywałem kilka tygodni w okolicach Trzebnicy i został mi polecony Pan Haroń. Stwierdził powikłanie na wątrobie. Udałem się do mojego lekarza, który zalecił powtórne USG u naszego lekarza i nasz lekarz nie mógł zlokalizować. Dopiero, kiedy mu pokazałem USG od dr Harania, znalazł obiekt i zostałem skierowany na tomografię. Jestem w trakcie badań, a mój lekarz kazał mi je traktować jako pilne. Przyłączam się do opinii polecających tego lekarza.

Wg mojego ginekologa jeden z dwóch najlepszych diagnostów w województwie. Wczoraj byłam na USG piersi, w pewnym momencie dr zaczął badać tarczycę, no i wykrył tam co nieco. Na moje pytanie skąd wiedział, że tam coś znajdzie stwierdził, że to częste , że po 40 - stce nawala tarczyca. Polecam serdecznie.

Dużo wie na temat swojej roboty, kolejka chętnych dobrze świadczy o jego kompetencjach. Zona była w ciąży, ginekolog (250zł- Wrocław profesor)postawił diagnozę operacja z dużym ryzykiem. Po badaniu u dr. Harania kompletnie odwrócona diagnoza. ZADNEJ operacji nie było, żona i małe bryka już na powietrzu. Nie miał żadnych wątpliwości w ocenie badania, zaufaliśmy mu w 100% i miał rację. Nie wiem jak dla innych pacjentów ale dla mojej rodziny to ZNACHOR całą gębą.

Dużo wie na temat swojej roboty, kolejka chętnych dobrze świadczy

Bardzo dobry lekarz. U mnie robił USG 3D (ciąża)tak na prawdę dowiedziałam się na podstawie tego badania więcej niż na pięciu wizytach u ginekologa gdzie też chodzę prywatnie...Poza tym nagranie 3D jest fajną pamiątką a wizyta wraz z nagraniem wyniosła 120zł to bardzo tanio biorąc pod uwagę jakość sprzętu USG. polecam!!!