dr n. med. Tomasz Hilgerdr n. med. Tomasz Hilger - zdjęcie profilowe

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony:
www.uropedia.pl

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony:
www.uropedia.pl

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:) Dziękujemy!!

Dziękujemy!!

Tomasz Hilger = lekarz z pasją. Podejmuje medyczne wyzwania z powodzeniem,człowiek któremu można zaufać i powierzyć zdrowie własnego dziecka. Cierpliwy,odpowiada na wszystkie pytania rodzica,lekarz godny polecenia. Pacjenta traktuje z szacunkiem,ciepły i życzliwy człowiek a przede wszystkim świetny fachowiec.

Urodzony lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Potrafi wrzystko wytłumaczyć. NAPRAWDĘ POLECAM!!!

Polecono mi doktora nauk medycznych Tomasza Hilgera w lipcu 2012 roku.Zaniepokojona wyraźną zmianą kształtu czaszki,guzem na czole wielkości dużej śliwy na głowie mojej córki , postanowiłam skonsultować to z poleconym wcześniej chirurgiem. Konsultacja trwała 5 min z zegarkiem w reku, koszt wizyty 100 złotych. diagnoza bez wskazań do dalszych badań: nic groźnego,nie ma sensu prześwietlać,gdyż wszelkiego rodzaju prześwietlenia narobią więcej szkód niż to warte!Po wielu badaniach u innych specjalistów (w University Hospital w Southampton) między innymi: prześwietlenie głowy, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny,prześwietlenia płuc,badanie szpiku kostnego a także MIBG scan diagnoza okazała się zupełnie inna...neuroblastoma zwana nerwiakiem płodowym- najczęstszy nowotwór rozpoznawany u niemowląt!WALCZYMY O JEJ ŻYCIE a PAN DOKTOR CO ROBI?!

MOJ SYNEK JEST POD OPIEKA PANA DR JUZ 4 LATA NA PRAWDE POMOGL JEST UPRZEJMY MA PODEJSCIE DO DZIECI WARTO GO POLECIC ZNAJOMYM

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Jego doskonałe podejście do dziecka oraz do rodzica powinno być wzorem dla wielu lekarzy. Bardzo dziękujemy za opiekę nad Zosią

Zdecydowanie nie polecam . poszłam z dzieckiem do niego w sprawie kurzajki na pięcie. Wyciął ją za pomocą skalpela i wszystko było dobrze.Ale po kilku tygodniach na stopie było aż 6 kurzajek , okazało się że podczas zabiegu razem z krwią rozsiały się kurzajki. Każdego uprzedzam aby nie usuwał kurzajek za pomocą krwawego zabiegu lecz wymroził je u dermatologa.

Lekarze ze Szczecina i Bydgoszczy mogą chylić temu dr czoła. Polecam serdecznie, bo to prawdziwy specjalista, człowiek który ma fachową wiedzę, przy tym budzi zaufanie, jest grzeczny i uprzejmy, cierpliwy i konkretny w działaniu. Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarze ze Szczecina i Bydgoszczy mogą chylić temu dr czoła.
Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyświetl karty zamknięte od chwili uruchomienia programu Internet Explorer. Otwórz ponownie ostatnią sesję przeglądania Przeglądaj w trybie InPrivate Przeglądaj sieć Web bez przechowywania danych o sesji przeglądania.

Wyświetl karty zamknięte od chwili uruchomienia programu Internet Explorer.

Otwórz ponownie ostatnią sesję przeglądania Przeglądaj w trybie InPrivate
Przeglądaj sieć Web bez przechowywania danych o sesji przeglądania.