Szanowny Panie Doktorze, Uprzejmie proszę o zmienienie numeru telefonu kontaktowego widniejącego na Pana stronach. Nr 503198461 od wielu lat należy do mnie. Zapewne jest Pan znakomitym lekarzem o czym świadczą liczne telefony. Niestety nie znając harmonogramu Pana gabinetu nie mogę umawiać wizyt pacjentów. Licząc na zrozumienie pozdrawiam. Tomasz Sorysz

Szanowny Panie Doktorze,

Świetny lekarz. Leczę u niego migreny. Jest szczegóły - zawsze pyta, bada. Nie przepisuje leków tak po prostu, bo przecież wydanej były te same ci jest niestety dość częste. Szczegółowo odpada na pytania i nie lekceważy niczego. Polecam!

Pan Doktor jest moim wykładowca i są to jedyne wykłady na które chodzę z przyjemnością, aż miło obserwować kogoś tak zafascynowanego medycyną i z takim świetnym poczuciem humoru. Niezwykle kompetentny, zaangażowany w to co robi, pełen szacunku i pozytywnego nastawienia. Jeśli jest takim samym swietnym wykładowcą jak i lekarzem, zasługuje on na uznanie. PS. a czasu poświęca aż nadto, bo często przedłuża wykłady :)

Byłam u lekarza kilka dni temu. Nie lekceważy żadnych objawów, traktuje pacjenta z godnością i szacunkiem. Wszystko wyjaśni, o wszystko dopyta, podchodzi do pacjenta bardzo poważnie. Nie wahał się odrazu skierować mnie na potrzebne badania i wyjaśnić całą procedurę dalszego leczenia.

Nigdy nie byłam jego pacjentką, natomiast jestem obecnie jego studentką na CM UJ i muszę przyznać, że z ludzi, z którymi się spotkałam, jest to człowiek, który bodaj najbardziej potrafi zainteresować przedmiotem, który prowadzi. Ma ogromną wiedzę, jest bardzo inteligentny i bardzo bystry, podoba mi się jego podejście do studenta i świetne poczucie humoru. Jestem przekonana, że lekarzem jest tak dobrym, jak dobrym jest asystentem i wykładowcą na CM UJ, oby więcej takich lekarzy :)

Nie bylam pacjentka tego lekarza, jednak jestem jego studentka, Potwierdzam swietny lekarz, ktory nie bagatelizuje zadnych pytan, odpowiada zwiezle i wyczerpujaco, ma poczucie humoru i naprawde odnosi sie z zainteresowaniem do studenta. Jestem przekonana ze jest takim samym wspanoialym lekarzem jak i wykladowca.

Bardzo dobry lekarz, w moim przypadku poradził sobie z migreną. Zdecydowanie nie traktuje pracy jako źródła zarabiania pieniędzy i naprawdę interesują go pacjenci. Wraz z diagnozą dostarcza masy informacji odnośnie przyczyn choroby, sposobu działania leków etc., poza tym przyjemnie z nim porozmawiać.

Dr Iskra jest niezwykłym człowiekiem.Leczył u mnie migrenę ,polecam nigdy potem nie spotkałam tak dobrego lekarza!

Wspaniały lekarz, doskonale dobiera leki, bardzo skuteczny. Powodzenia Doktorze !!!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Kraków"?

Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.

dr
Barbara Senkowska