lekarz Tomasz Iskra

Neurolog

Dawno nie spotkałem tak zblazowanego lekarza. Całość konsultacji trwała może jakieś 10 minut? Jedyne co się dowiedziałem to, że 'neurologicznie' nic mi nie jest. Kilka recept bez wyjaśnienia co i jak brać. Z wielką łaską dane L4 na 5 dni bez zapytania się mnie o adres zamieszkania - podobno jest to mój obowiązek według lekarza i on takich danych nie może przekazać do ZUS. W Krakowie są znacznie lepsi neurolodzy w Luxmedzie.

W Krakowie są znacznie lepsi neurolodzy w Luxmedzie.

Byłem jakiś czas temu u lekarza. Podejście bardzo słabe , wgl nie zainteresowany tym co miałem do powiedzenia. Leczenie jak później się okazało przepisał złe , w złych dawkach, nie przeprowadził podstawowego wywiadu. Wymądrzał się. Mama chciała się również coś więcej dowiedzieć. Odesłał ją. Na szczęście potem trafiłem do dobrego neurologa i udało się zdiagnozować sprawę.

Szanowny Panie Doktorze, Uprzejmie proszę o zmienienie numeru telefonu kontaktowego widniejącego na Pana stronach. Nr 503198461 od wielu lat należy do mnie. Zapewne jest Pan znakomitym lekarzem o czym świadczą liczne telefony. Niestety nie znając harmonogramu Pana gabinetu nie mogę umawiać wizyt pacjentów. Licząc na zrozumienie pozdrawiam. Tomasz Sorysz

Szanowny Panie Doktorze,

Świetny lekarz. Leczę u niego migreny. Jest szczegóły - zawsze pyta, bada. Nie przepisuje leków tak po prostu, bo przecież wydanej były te same ci jest niestety dość częste. Szczegółowo odpada na pytania i nie lekceważy niczego. Polecam!

Pan Doktor jest moim wykładowca i są to jedyne wykłady na które chodzę z przyjemnością, aż miło obserwować kogoś tak zafascynowanego medycyną i z takim świetnym poczuciem humoru. Niezwykle kompetentny, zaangażowany w to co robi, pełen szacunku i pozytywnego nastawienia. Jeśli jest takim samym swietnym wykładowcą jak i lekarzem, zasługuje on na uznanie. PS. a czasu poświęca aż nadto, bo często przedłuża wykłady :)

Byłam u lekarza kilka dni temu. Nie lekceważy żadnych objawów, traktuje pacjenta z godnością i szacunkiem. Wszystko wyjaśni, o wszystko dopyta, podchodzi do pacjenta bardzo poważnie. Nie wahał się odrazu skierować mnie na potrzebne badania i wyjaśnić całą procedurę dalszego leczenia.

Nigdy nie byłam jego pacjentką, natomiast jestem obecnie jego studentką na CM UJ i muszę przyznać, że z ludzi, z którymi się spotkałam, jest to człowiek, który bodaj najbardziej potrafi zainteresować przedmiotem, który prowadzi. Ma ogromną wiedzę, jest bardzo inteligentny i bardzo bystry, podoba mi się jego podejście do studenta i świetne poczucie humoru. Jestem przekonana, że lekarzem jest tak dobrym, jak dobrym jest asystentem i wykładowcą na CM UJ, oby więcej takich lekarzy :)

Nie bylam pacjentka tego lekarza, jednak jestem jego studentka, Potwierdzam swietny lekarz, ktory nie bagatelizuje zadnych pytan, odpowiada zwiezle i wyczerpujaco, ma poczucie humoru i naprawde odnosi sie z zainteresowaniem do studenta. Jestem przekonana ze jest takim samym wspanoialym lekarzem jak i wykladowca.

Bardzo dobry lekarz, w moim przypadku poradził sobie z migreną. Zdecydowanie nie traktuje pracy jako źródła zarabiania pieniędzy i naprawdę interesują go pacjenci. Wraz z diagnozą dostarcza masy informacji odnośnie przyczyn choroby, sposobu działania leków etc., poza tym przyjemnie z nim porozmawiać.

Dr Iskra jest niezwykłym człowiekiem.Leczył u mnie migrenę ,polecam nigdy potem nie spotkałam tak dobrego lekarza!