lekarz Tomasz Jabłoński

Bardzo kompetentny , potrafi w porę zdjagnozowac chorobę .Panie Doktorze wracaj Pan do Torunia,proszę podać obecny adres przyjmowania pacjętów. POLECAMY.

Absolutnie nie polecam Pana Tomasza. Miałem z nim dwa razy do czynienia i dwa razy okazał się porażką. Błędne diagnozy, brak kontaktu z pacjentem. Zdecydowanie brak doświadczenia i nieumiejętność wykonywania zawodu.

Marcin - a co nie chciał dać ci zwolnienia na zawołanie więc go oczerniasz? Uważam ,że jest to bardzo dobry lekarz, który również słucha

Zdecydowanie nie polecam. Grubiańskie podejście, złe diagnozy, nie liczenie się ze zdrowiem pacjenta. Długo można by wymieniać.