Geniusz w swoim fachu. Pan doktor przeprowadzał u mnie bardzo skomplikowaną ekstrakcję ósemki - zegarmistrzowska robota. Nie dość, że kompetentny to jeszcze uprzejmy,w trakcie zabiegu tłumaczy co się będzie działo po kolei, poźniej konkretnie odpowiada na wszystkie pytania, dobrze wyjaśnia jak postępować po zabiegu by wszystko się ładnie goiło. Jeśli chirurg stomatolog to tylko i wyłącznie dr Jachewicz!

Świetny chirurg stomatologiczny, przypadek mojego zęba był skomplikowany a Pan Tomasz staną na wysokości zadania. Serdecznie polecam.

Od poczatku Pan Doktor wzbudził moje zaufanie, nie mylilam sie. Spokojny, opanowany, bardzo uprzejmy, świetny kontakt z pacjentem. Zabieg usunięcia ósemki bezbolesny, kolejne godziny po zabiegu również bezbolesne. Bardzo polecam!

Bez bólu,miło i przyjemnie ))) Świetne podejście do pacjenta.Przy wykonywanych zabiegach chirurgicznych mamy poczucie komfortu,że zabieg przeprowadza najlepszy fachowiec z odpowiednią wiedzą i podejściem do pacjenta.

Badanie przebiegło pomyślnie. Szczęka dobrze nastawiona. bardzo uprzejmy pan doktor. Polecam serdecznie!

Doktor Jachewicz jest lekarzem godnym polecenia. Jego opanowanie i spokojny charakter daje poczucie bezpieczeństwa .Doktor usunął mi dolna ósemkę .Zero bólu w trakcie zabiegu a i po nim ból umiarkowany .Bardzo się stara i interesuje sie pacjentem.Cieszę się , że mamy w Lublinie młodych , dobrych chirurgów stomatologicznych, bo zęby tak czy inaczej czasami trzeba usówać.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Doktor Jachewicz jest lekarzem godnym polecenia.

świetny fachowiec , ekstrakcja zębów bezbolesna , kontakt z pacjentem na wysokim poziomie . Pozdrawiam i polecam ! :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Lublin"?

Lublin

Lublin