lek. dent. Tomasz Jachewicz

Chirurg stomatolog

Bardzo dobry lekarz, szczerze polecam. Był w stanie naprawić to co dwóch wcześniejszych "stomatologów" zepsuło

Mistrzowska robota. Usunięcie ósemki perfekcyjne. Pan doktor bardzo miły i uprzejmy. Przed w trakcie i po zabiegu wszystko dokładnie tłumaczył. Jakby wszyscy byli takimi profesjonalistami i mieli takie podejście do ludzi, świat byłby piękniejszy. Chciałbym Panu doktorowi bardzo podziękować.

Trafiłam do Pana Doktora z chirurgicznym usunięciem 'piątki'. Nie był to przyjemny zabieg, ale odbył się bezboleśnie, a po zabiegu byłam pod kontrolą. Pan Doktor-chirurg stomatologiczny, dał się poznać jako lekarz przyjazny pacjentowi. Jest kompetentny, miły, spokojny, słucha i rozmawia. Cieszę się, że miałam przyjemność Go poznać i być leczona przez Niego. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi i polecam Go wszystkim pacjentom. Satysfakcja gwarantowana.

Dr. Jachewicz usuwał mi ósemkę dolną i jestem zachwycona przebiegiem zabiegu, jak i z czasu po usunięciu. Gdybym wiedziała, że ten zabieg może być całkiem bezbolesny, nie przekładałabym tego tyle czasu. Jestem już po dwóch usuniętych zatrzymanych ósemek, z tego jedna u dr. Jachewicza. Po pierwszym usunięciu ósemki u innego lekarza byłam załamana, to był najgorszy ból w moim życiu, krwotok okropny a o gojeniu nie wspomnę, obiecałam sobie, że nie usunę kolejnej. Po usuwaniu u dr. Tomasza wiem, że wszystko zależy od lekarza, że ten zabieg wcale nie musi być nieprzyjemny. Szanuje lekarza Jachewicza za to, z jaką cierpliwością do mnie podszedł i wyrozumiałością. Od razu po zabiegu śpiewałam nawet gdy wracałam autem! W następnych dniach nawet nie potrzebowałam leków przeciwbólowych i nie miałam żadnego krwawienia. Z pozostałymi ósemkami na pewno wrócę do lekarza Jachewicza- tym razem przez stresu.

Jestem bardzo zadowolona i polecam Pana Doktora w stu procentach! Dolna ósemka zatrzymana, zabieg wykonany szybko, bezboleśnie. Pan Doktor jest przemiły, i ma świetne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Człowiek czuje się na fotelu bezpiecznie. Już się zapisałam na kolejną ósemke.

Doktor Jachewicz przeprowadzał u mnie zabieg usunięcia zatrzymanej ósemki, której położenie było skomplikowane. Lekarz został mi polecony przez rodzinę i nie zawiodłam się! Zabieg szybki, bezbolesny, uprzejme i cierpliwe podejście, solidna robota! Również po zabiegu, kiedy zgłosiłam się z przedłużającymi się objawami - podszedł do tego bardzo poważnie i wszystko solidnie sprawdzał. Lekarz z powołania!

Profesjonalista na najwyższym poziomie. Ekstrakcja zęba bezbolesna, podejście do pacjenta godne naśladowania. Rewelacja ! Polecam i pozdrawiam.

Geniusz w swoim fachu. Pan doktor przeprowadzał u mnie bardzo skomplikowaną ekstrakcję ósemki - zegarmistrzowska robota. Nie dość, że kompetentny to jeszcze uprzejmy,w trakcie zabiegu tłumaczy co się będzie działo po kolei, poźniej konkretnie odpowiada na wszystkie pytania, dobrze wyjaśnia jak postępować po zabiegu by wszystko się ładnie goiło. Jeśli chirurg stomatolog to tylko i wyłącznie dr Jachewicz!

Świetny chirurg stomatologiczny, przypadek mojego zęba był skomplikowany a Pan Tomasz staną na wysokości zadania. Serdecznie polecam.

Od poczatku Pan Doktor wzbudził moje zaufanie, nie mylilam sie. Spokojny, opanowany, bardzo uprzejmy, świetny kontakt z pacjentem. Zabieg usunięcia ósemki bezbolesny, kolejne godziny po zabiegu również bezbolesne. Bardzo polecam!