lekarz Tomasz Janczarek

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

3,1
3,3

Lekarz budzący zaufanie, w sposób dyskretny wykonuje badanie usg. Wszystko wyjaśnia nawet jakie będzie odczucie w czasie badania, nawet gdy to będzie bardzo nie komfortowe. Rozładowuje stres jaki przechodzi pacjentka w czasie wizyty.

Niestety zgadzam się ze złymi opiniami. Brak profesjonalizmu i nieprzyjemne "żarty" to tylko początek. Nie udziela rzetelnych informacji na temat wyników badań, nie udziela też wskazań jak leczyć. Wizyta trwa max. 10 minut ( z usg). Nie polecam wizyt, a już tym bardziej za pieniądze.

nie polecam jest napalony aby sobie popatrzec nigdy wiecej do niego nie pojde i nikomu go nie polece

Wspaniały profesjonalista i budzący ogromne zaufanie lekarz. Nie znam innego tak oddanego pacjentkom lekarza.

dr Jqnczarek jest wspaniałym lekarzem i co ważne z powołania. NIe ukrywam czekalam pod gabinetem ale dlatego że to tylko człowiek, który prosto ze szpitala przyjezdzal do przychodni. Mnie leczy od 5lat,zawsze dobiera odpowiednie leki,wszystko dokładnie wyjaśnia. Mojej mamie wykrył wczesnego raka i usunął mineły 3 lata i zero komplikacji. Jest sympatyczny a specyficzne poczucie humoru pana dr pomaga rozładować napięcię i krępujące sytuację. polecam

Wciąż poszukujesz "RTG Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin