dr n. med. Tomasz Jarmoliński

Nefrolog dziecięcy

Pan doktor jest bardzo profesjonalny i konkretny. Dba o pacjenta i jest bardzo zaangażowany w proces jego leczenia. To lekarz z powołania, który nie stoi w miejscu tylko ciągle się dokształca i podnosi swoje kwalifikacje. Zawsze można na Nanim polegać, nie odmawia pomocy nawet poza godzinami pracy. Jest bardzo miły sympatyczny. Przez 14 lat Pan doktor prowadził mojego syna jestem bardzooooo zadowolona. Polecam z całego serca.

Zawsze można na Nanim polegać, nie odmawia pomocy nawet poza godzinami pracy.
Polecam z całego serca.

Od 4 lat moja córka jest pod kontrolą Pana doktora, który jest bardzo dokładny, delikatny i miły. Jest po prostu lekarzem z powołania, a nie z obowiązku. Polecam

Lekarz naprawdę godny polecenia, fachowo podchodzi do pacjenta ale robi to z wielkim szacunkiem. Po jednej wizycie i kilku badaniach rozpoznał chorobę, poświęcając nam dużo czasu na rozmowę.

Byłam u doktora ,pierwszy raz i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie,żaden dotychczasowy lekarz nie przeprowadził tak dokładnego wywiadu i badania jak doktor Jarmoliński ,nie zostawia pacjentów samych sobie ,polecam

Pan DOKTOR godny polecenia, ANIOŁ nie człowiek :) jest tak wspaniałym specjalistą że brak słów do opisania :) dla zainteresowanych rodziców i szukających naprawdę dobrego specjalisty polecam Dr Tomasza Jarmolińskiego. Przyjmuje prywatnie w Gorzowie, na NFZ w Międzyrzeczu. SZCZECIN KŁANIA SIĘ PANU DOKTOROWI :)

Córka nie odchorowała wizyty placzem, a ja wszystkow eiedzialam po wyjściu z gabinetu. Polecam!!!

ratuje życie dzieciom i jest w tym najlepszy

ratuje życie dzieciom i jest w tym najlepszy

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły. Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne zaangażowanie w pracy.

Wzór do naśladowania dla niektórych lekarzy.Znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Szkoda,że poprzez nieudaczników kierujących naszą służbą zdrowia dla których liczą się tylko pieniądze mogą odejść za dr Jarmolińskim inni bardzo dobrzy lekarze z tego oddziału. W całym nieszczęściu to jest to ,że do Szczecina dojeżdżaliśmy 140 km w jedną stronę teraz mamy nadzieję, że doktor będzie pracował gdzieś bliżej.

Zawdzięczamy mu życie naszego dziecka. Najlepszy pediatra jakiego kiedykolwiek poznaliśmy. Przemiły człowiek i bardzo dobry specjalista. Szczecin znowu traci wybitną osobę.