Pan Doktor to wspaniały lekarz, jest prawdziwym profesjonalistą. Prowadził moją ciąże ale poza tym po ciąży objął mnie opieką kompleksową czyli zadbał o mnie fizycznie i psychicznie. Jestem obecnie po zabiegu korekty krocza, którą wykonał Pan Doktor odmienił moje życie ( i mojego męża też). Nie musi to tak wyglądać kobiety wiecie o czym mówię nie bójcie się wyrażać swoich potrzeb. Doktor Jaskulski to najlepszy lekarz z jakim miała do czynienia. Polecam wszystkim

Super lekarz, prowadził wszystkie trzy moje ciąże. Rzeczowy, kompetentny, uprzejmy. Naprawdę polecam, leczę się u doktora od 12 lat i jestem zadowolona.

Kompetentny, rzeczowy, bardzo miły, do tego zawsze tłumaczy pacjentkom ich dolegliwości, upewniając się ,że wszytsko zrozumiały.Godny polecenia każdej pacjentce.

Bardzo dobry i rzeczowy lekarz nigdy nie odczułam że zależy mu tylko na kasie zawsze miły i przyjazny do pacjentek.

Koszt wizyty wysoki, ale według mnie warty ceny (100zł wizyta + 70zł usg). Osobiście polecam szczególnie paniom z dolegliwościami związanymi z dyskomfortem i paniom starającym się o potomstwo.

Pan Doktor prowadzi moją ciążę od samego początku, tłumaczy wszelkie niejasności, poświęca mi dużo czasu, jest zainteresowany moimi dolegliwościami i często uprzedza moje pytania. Jest kompetentny i miły. Stwarza bardzo przyjazną atmosferę. Polecam każdej kobiecie!

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Wizyta przebiegała zawsze w miłej atmosferze. Doktor odpowiada na wszystkie pytania, jakie mu zadałam z pełnym profesjonalizmem. Byłam pod jego poieką dwie ciąże. Jedna z nich była zagrożona, ale dzięki opiece4 Pana Doktora wszystko się dobrze zakończyło. Nawet gdy trafiłam do szpitala, Pan Doktor zajął się mną odpowiednio. To nie jest lekarz, który jest tylko miły gdy mu sie placi. Prawdziwy lekazr z powołania. W gabinecie posiada profesjonalny sprzęt.

Poprzedni lekarz robil mnie na kase jak sie okazalo przez 2 lata-wmawial mi chorobe, kiedy poszlam do doktora Tomasza wyslal moje wyniki do Wroclawia i po 2 tyg wiedzialam ze 2 lata leczenia byly zbedne i wizyty po miesiacach w szpitalach rowniez. Teraz to doktor Tomasz prowadzi moje leczenie i jestem z niego bardzo zadowolona - GODNY POLECENIA :)

ma się wrażenie,że dla niego nie jest się X tylko faktyczną osobą.cierpliwie wszystko tłumaczy i radzi.wszystko super

BARDZO MIŁY I RZECZOWY , SZCZERZE POLECAM

BARDZO MIŁY I RZECZOWY , SZCZERZE POLECAM

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Piła"?

Andrzej Przybylski

CKR Konstancun-Jeziorna